Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 honapos fiatok mit eszik?...

8 honapos fiatok mit eszik? Darabosan mar? Mit csinal? Mi a kedvenc jateka? Hogy alszik nappal es ejszaka? Hiszti?

Figyelt kérdés
En meg puresen adom a fozelekeket de szoktam beletenni pl. tarhonyat amit nagyon szeret,keksz darabokat,turot a gyumolcsokbe es kicsi kenyer darabkakat(amit en sutok).De meg nem eroltetem.Tejeset,tejfoloset,joghurtosat adtatok mar?Nekem nagyon szereti ha megy zene jatek kozben.Van nagy jatszoterulete ami "zart".De tobbnyire a legjobb jatek mostanaban hogy felall es felkezzel kapaszkodik.Ez megy ejjel nappal.Kuszik maszik mindenen es kapaszkodva felall.Mar csak ketszer felorat alszik.11-12 kozott mikor hogy es delutan 4 utan.Tapszert meg mindig 3 orankent ker mivel kisadagot eszik.Ejszaka szeritem most a foga miadt sokat felkel.Keservesen sir es nehez megvigasztalni.Neha nem is alszik vissza csak mellettem.Persze en reggelre hulla vagyok.Jo igy kezdeni minden napot.Mikor nektek felkel napkozben vagy reggel akkor hogy kel?Sir vagy jatszik??Nekem mindig kiabal,sir pedig mikor kicsi volt mindig azt vettem eszre hogy matat.Eljatszott maganak csondben de most ahogy kinyitja a szemet ul majd all fel es sir.Akkor is ha ott fekszem mellette es mondom neki hogy itt vagyok.Nem tudom ez miert van.Ket foga van es johet valami mert nagyon rag.De nem latok semmit sehol.Amugy tipikus fiu,minden erdekli.A lanyom szepen eljatszott mindennel de o szerelne szet,nezi a csavarokat az aljan,imadja a kapcsolokat,csapokat.Ha kerdezem hol van anya apa...akkor ranez a szemelyre.Ha kerdezem hol a labda megy oda a labdaert.A zenet nagyon szereti ha megy neha telejesen elvan varazsolva.:-)Kedvenc dolga meg nincs,esetleg a cumi de ha nagyon nagyon almos elalszik nelkule.Nallunk a hiszti par napja kezdodott.Csak ugy elkezdi jatek kozben vagy evesnel.Csak sir,dobalja magat hatra nem kell se cumi sem semmi de probalom atvinni masik helysegbe elvonni a figyelmet aztan igy abba szokta hagyni.
2017. jún. 4. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan kerek 1 évvel ezelőtt volt 8 hónapos, de azért válaszolok. 8 hónaposan pépeset evett ő is. Az ebéd volt kiváltva, az volt főzelék husival és éppen a tízórain voltunk, az meg gyümölcs simemillel.

Próbáltam neki puhára főtt dolgokat darabosan adni de kiköpte. Nem erőltettem. Szerintem ha elfogadja a babád, akkor nyugodtan add neki!


Tejterméket nem adtam neki, eleve Pregomint evett és 1 éves korig nem adhattam semmit.


Aludni nappal 3x aludt, általában az utolsó volt fél órás, a többi 1-1,5 órás. Reggel nagyon korán kelt, 5 körül. Este 8-tól. Nagyon nagyon sokszor kelt ekkor és igen, ordítva ő is. A szeparációs szorongást nagyon megéreztük, ébren is állandóan a lábamba kapaszkodott. Eddig éjjel hasrafektettem és visszaadtam a cumiját, de 8 hós kora óta bent is kellett lennem, amíg vissza nem aludt. Fáradt voltam én is. Foga 2 volt ekkor neki is, 9 hónaposan jött a felső 4 és már elkezdett kínlódni velük szerintem ilyenkor.


Kúszott, mászott, ült, kapaszkodva felállt. Alig értett meg valamit ennyi idősen, csak pár dolgot, aggódtam is emiatt. Nem hozta oda a labdáját meg ilyesmi. Hiszti nem nagyon volt még. Inkább 9-10 hónapos kora körül volt olyan, hogy ha valamit nem hagytam neki akkor sírt.

2017. jún. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 etkezes bébietel ami pepes.

babapuding es joghurt mar van 8-9 hos kortol. Tapszer 3x.

Ejszakat vegigalussza, 6 foga van, sosem kelt fel. Sokat jarunk szabadba jatszoter, strand, kirandulas, minden. Neha hisztis. A zenet nagyon szereti, a mesecsatorna is sokat megy de az meg nem erdekli.

2017. jún. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!