Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtok babátoknak cumit?

Mikor adtok babátoknak cumit?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha kéri. Mindhárom gyerekem más volt, az első tulajdonképpen szerette, azzal aludt el, mégis másfél évesen magától elhagyta. A másodiknak egyáltalán nem kellett. Most a harmadik babánk addig egyáltalán nem hiányolta, míg el nem kezdett nőni a foga, kb olyan 6-7 hónaposan adtuk neki oda, mert már semmi nem volt jó és csak nyűglődött. Azóta rágja. Tulajdonképp szereti ha nyűgös vagy csak rághatnéka van, ill. este, ha fáradtabb azt rágcsálva alszik el. A rágókákat nem szereti :) És inni is csak pohárból szeret. Szóval gondolom ő sem fog sokáig hozzá ragaszkodni.
2017. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Semmikor.
2017. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Semmikor
2017. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elalvásnál kell és néha napközbe amikor nyűgösködik.
2017. jún. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Elalváshoz, illetve ha megtalálja napközbe a lakásba mindig beveszi a szájába, sétához ha már nyügibb kicsit.

13 hónapos

2017. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%

Sose

Nincsen fogszabalyzos meg ortopediai cumi, nyelesi rendellenesseget es deformalt fogsort csinal az osszes

Nyugodtan meg lehet rola kerdezni szakembert

2017. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindig van cumi a kozeleben, be szokta rakni maganak es kikopi ja megunja.9hos.
2017. jún. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

semmi bajt nem csinál a fogsorral :) fogorvos barátnőm és cumizik a lánya is.


válaszoljak is: mindkettőnek kezdetektől adtam hogy ne szopjá az ujjuk. a nagy csak 8 hósan fogadta el. a kicsi 6 hós korától, onnantól hogy ne tudta magának tenni. a nagy inkább az ujját szopizta 6 hós koraig, de aztan jott a tél, kesztyu, ráfanyalodott a cumira :) egyébként a nagyal 1 évesen megbeszéltem hogy játékhoz nincs cumi csak alváshoz. 1.5 évesen már minden alvás után jott automatikusan odaadni :) a kicsi eleve csak alvashoz hasznalja.

2017. jún. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha. Az ujját sem szopja. Nem akartam rászokatni arra, hogy orálisan (így később étellel, cigarettával) nyugtassa magát.
2017. jún. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy valami "deformalja a fogsort" eros, sot egyre erosodo erohatas kell, ami ejjel-nappal egyfolytaban eri a fogsort, lasd fogszabalyzo. Nekem 5 evig volt bivalyerősre huzott fogszabalyzom, minden honapban erosebbre huztak ugyebar. Na, ehhez kepest szerintetek egy cumi, egy kikopheto gumidarab mit csinal?

En sokaig cumiztam, de a szabalytalansag ami a fogamban van (rés az elso 2 kozottt) orokletes, pont ilyen volt 3 generaciora visszamenoleg mindrnkinek nalunk. Amugy szabalyosak a fogaim.

2017. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!