Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyobb babák nehezebben...

Nagyobb babák nehezebben fejlődnek mozgás terén?

Figyelt kérdés
Akinek nagyobb súlyú babája van (6-8 hónaposan kb. 10 kg) nem jellemző, pl. hogy később ül vagy áll fel, mint azok a babák, akik kisebb súlyúak?
2010. máj. 18. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam ilyet,sőt kislányom mindent hamarabb csinált 2 héttel,mint a nagyobb,aki kisebb baba volt.
2010. máj. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az enyém késik mindennel. Kislány. 11 hónapos, kúszik, jár. Viszont a forgásokkal várt vagy 7-8 hónapig.

A húgom kisfia meg majd 9 kg, 7 hónapos és már kúszik és áll.

Én nem hiszem, hogy van összefüggés.

2010. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs összefüggés. Kisfiam 5 hónaposan kezdett el kúszni, pedig akkor már 8100 gramm volt. Most lesz 28-án 8 hónapos, 9-10 kg között van valahol, és kúszik-mászik (ötvözte a kettőt), egyre gyakrabban feláll, ha kapaszkodik valamiben, mászásból a felülést is gyakorolja, ha én felültetem, elég stabilan ül már egyedül.
2010. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig lehet benne valami (nyilván nem kivétel nélkül), mert az enyém, amikor megszületett 4,25-tel, nem mozgott úgy, mint a többi újszülött, és az orvosok (kórházi és itthoni gyerekorvos is) azt mondták, azért van, mert nagy baba.
2010. máj. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!