Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Rossmannos Babydream popsito...

A Rossmannos Babydream popsitorlo hogyan zar?

Figyelt kérdés

Nem ismerem ezt a fajtat, viszont itt olvastam, hogy akcios es hogy jo is, kiprobalnam. Erdekelne, hogy milyen zaras van rajta?

Muanyag fedel, mint mondjuk a szines tescoson, vagy csak a sima ragacsos, mint kb az osszes tobbi popsitorlon (pampers es tarsai).


Azert fontos ez nekem, mert nem szeretem a muanyag utantoltheto dobozban tartani a popsitorloket, foleg, hogy nincs is annyi dobozunk (mindig tartok kulon csomagokat a foldszinten, az emeleten, anyoseknal es a pelustaskaban is, mert nem szeretem hordozgatni ide-oda).

Viszont igy eleg sok ido alatt fogy el egy-egy csomag, a sima ragacsos egy ido utan mar nem zar rendesen es kiszaradnak a torlokendok, a muanyag csatossal viszont nincs ilyen gond.


2010. máj. 18. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
sima átlátszó műanyag ragasztós:)És tényleg jó:)
2010. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Műanyag fóliás. Én mondjuk a dobozában tartom, de értem amit mondasz. Így itthonra ilyen van dobozos, amit meg lent használunk, vagy hurcolászunk ide oda azt tescós zöld vagy kék. Én azt tudom egyedül, aminek műanyag visszapattinthatós teteje van.
2010. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!A rossmannos popsitörlőn sajnos nincs az a műanyag fedél.De ha 6x80db-os kiszerelésben veszed akkor nagyon megéri az árát.(És lehet hogy jobban megéri,beszerezni pár db utántöltő dobozt,mert a tescós zárható fedeles törlő is több mint 400ft)
2010. máj. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Hat, akkor meglatom. Egy dobozom van sajna, emiatt nem akarok venni.

A masodik valaszolo altal emlitett visszapattintos muanyag zarra gondoltam a tescoson!

Egyebkent ki szoktam varni a tesco-s akciokat, mert 2-3 havonta az a popsitorlo is van 300 forint koruli darabaron.

Mivel ket pelenkas gyermekem van (17 es 3 honapos), igy eleg sok torlokendot hasznalunk, ha akcios, akkor be szoktam belole vasarolni.

Most vagy lemaradtam, vagy csusztatja a tesco az akciot, de a bevasarolt 15 csomagombol mar csak ketto maradt, szoval korbe kell tekintenem.

De ilyen tetelben nagyon nem mindegy, hogy 3-4 forintba kerul egy popsitorlo, vagy 6-8 forintba...

Lehet, hogy bevallalom a babydreamet, max tartom zacsiban, ha mar nem ragad rendesen, hatha ugy nem szarad ki.


Aki hasznalja ezt is es a tescos szineset is! Hasonlo a ket fajta?

2010. máj. 18. 10:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz a Rossmann-os ,de a Tesco-s jobb mert nedvesebb és a lezárása is tényleg jobb.Most egyébként én is az elöbbit használom,átalakitás végett újranyitásra nagyon olcsó volt a Babydrem(999ft/6cs.)és akkor betankoltam belőle.Szerintem vegyél valamennyit és ha másik akciós lesz akkor abbol spajzolsz be.
2010. máj. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A tesco-s nekem is jobban bevált. Nedvesebb is tényleg és a visszazárható fedél miatt is jobban kedvelem.
2010. máj. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem szeretem,mert alig nedves...
2010. máj. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem anno nem jött be a rossmannos, de nem a fedelével volt gond, azt simán vissza tudtam ragasztani használat után. (Én utálom az utántöltó dobozt.)
2010. máj. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!