Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan nap mikor nem kap...

Van olyan nap mikor nem kap babátok nagy táp és vitaminértékű ételt? 15-17 hónaposra gondolok.

Figyelt kérdés
amikor mondjuk nem főzeléket kap,hanem csak grízes tésztát,vagy rizskokót,vagy mindig adtok nekik főzeléket,vagy vitaminos ételt?
2010. máj. 18. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem néha mindenkinél előfordulnak ilyen napok, csak aaz nem mindegy milyen gyakran. Nálunk havonta egy-két ilyen nap van, bár akkor igyekszek neki uzsonárra vagy nasinak gyümölcsöt adni. De ha a párom rizsfelfújtat enne vagy akár grízestésztát akkor nem szívesen főzök még főzeléket is. Bár nálunk sokszor a rizsfelfújt, tejberizs, tejbegríz is gyümölccsel készzül és nem mondjuk kakaóval.Ilyen vitaminszegényebb nap után nálunk másnap azért mindig vitaminbombás kaja van egész nap.:-)
2010. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

néha előfordul, de igyekszem minden nap adni neki szénhidrátot, krumpli risz vagy tészta formában, és valamit hozzá, amiben van zöldség , másnaponta meg hús. ma pl. masnitészta lesz sonkás - brokkolis feltéttel. ő amúgy szereti a rakott dolgokat, úghogy sokszor van úgy, hogy az előző napi vacsora maradéka az ebédje, mert olyankor többet csinlok, hogy maradjon.

de pl. a múltkor volt, hogy úgy jött ki, hogy le se merem írni, lekváros kenyér volt az ebéd!!! :)))

17 hós a kislányom.

2010. máj. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen,azért kérdeztem én is mert ma pl szépen reggelizett,mindig kap elég gyümi és tejterméket is.Ma rizskók van és nincs kedvem még főzeléket főzni.Tegnap májat evett,krimipürével,holnap vadas lesz.szerintem egy ilyen nap azért elmegy nem,
2010. máj. 18. 13:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. Szerintem teljesen jó a menütök. Esetleg ha van fagyasztott gyümölcsöd vagy almád akkor készíthetsz hozzá valami szószt, az nektek is finom lenne meg a lelkiismereted is megnyugodna, bár szerintem semmi baj a kajával.
2010. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!