Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szégyen vagy nem, az én 1...

Szégyen vagy nem, az én 1 évesem nem volt kinn levegőn péntek óta. Mi tutira kiviszem, nem baj, ha szélvihar van, csak ne essen. Védve lenne a biciklin mögöttem rendesen felöltözve?

Figyelt kérdés

Anyukámékhoz mennék át vele a másik utcába, kb. 800-1000m. A babakocsiban ülve nagyon éri a szél, azt gondoltam, hogy mögöttem a bicajon nem annyira.

Ti hogyan oldottátok meg a levegőztetést a napokban?


2010. máj. 18. 12:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Egyenlőre úgy, hogy csak szellőztetek. Én sem mennék ki szívesen, akkor minek is tegyem ki ennek a kicsit. Persze, ha halaszthatatlan a dolog, akkor inkább személyautóval oldottam meg.
2010. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

kínkeservesen. sopronban lakunk, itt nagy szelek voltak bizony, amúgy se az a szélcsendes környék.

én kivittem minden nap, de csak 15-20 percre, kb. 5 réteg vékonyabb dolog volt rajta, úgymint body, hosszú újjú póló, pulcsi, kapucnis felső, és a széldszekije, plsuz az a sapka, amit télen használtunk, és csak az arca látszik ki belőle. nem lett baja.voltunk kinn gyalog is és babakocsival is. szerintem ha jól felöltözteted és nem 100-zal tekerzs, nyugodtanm kimehettek. :)

2010. máj. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Az én fiam még csak 3 hónapos, szombaton voltunk kint utoljára... :( Már én is kezdek becsavarodni, de itt olyan őrült szelek vannak, hogy nem merem kivinni. Tegnap egyedül sétáltam el a boltba, miután apa hazaért, de fel kellett raknom a kapucnit is, és szabályosan folyt a könnyem, annyira fújt a szél. Gondolkodtam rajta, hogy felrakom az esővédőt a babakocsira, de mivel egyedül is alig bírok sétálni az utcán, nem teszem ki ennek a babát. Sokat szellőztetek, és várom, hogy végre legalább ez a szél alább hagyjon.
2010. máj. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Levegőzés nélkül soha nem telik el napunk. Nem is bírnám sem én, sem a gyerekek. Kell találni egy alkalmas órát, amikor jobb az idő, és ki kell használni. Nagyon fontos a friss levegő, a séta a gyerekeknek testileg-szellemileg egyaránt.
2010. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Mi is kimegyünk minden nap, ha esik, ha fúj. A kicsinek is szüksége van rá. Tisztességesen felöltöztetve nem lesz baja. Amúgy szerintem babakocsiban (persze nem tudom, a kérdezőnek milyen van) nem nagyon érheti szél a babát. Kupola föl, ha kell akár lábzsák is, esővédő... Biciklin hidegebb van szerintem, ráadásul ott be se lehet takarni, babakocsiban igen.
2010. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne, hogy itt estefelé csillapodik. Nekünk egy kis napfényt is ígértek a Dunántúlra.
2010. máj. 18. 13:06
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Ebben az ítéletidőben sajnos nem tudunk kimenni. Egyfolytában vízszintben vannak a fák, annyira fúj a szél, az eső sem akar elállni.

16 hónapos, a sportkocsija nem egy mózes, amiben el tudna bújni. Szóval reménykedünk a jobb időben és csak az ablakban nézegetünk kifelé sajnos.

2010. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó vagyok. Hatalmas parkra néz a lakásunk, ahol rengeteg babát szoktak tolni, sétálni a babákkal. Na most napok óta csak egy-egy embert látok, az is fut, gondolom haza a munkából. Szóval senki, de senki babás anyuka nem sétáltatja a babáját.
2010. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Tegnap át kellett vinnem a gyereket anyósomékhoz, mennem kellett interjúra. Mire oda értem, nincs 800méter, azt hittem meghalok, egy lépés előre, hármat vissza a szél miatt.

Nem vagyok fázós, de most a szobába is a nagykabáton gondolkodok.

Hiába van még tundrabugyi is a kicsin, a kezei majdnem jégcsapok, pedig elvileg 22fok van a lakásban. Ezek után ebbe a szélviharba(nálunk minden második fa nagyrésze szép emlék már)ki nem viszem, szellőztetek.

Elvileg hétvégén jön a jóidő, addig csak nem kerülünk a diliházba.

Kitartást.

2010. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Mi sem voltunk kint napok óta, pedig télen is kivittem még a legnagyobb hidegben is.Szerintem ma délután kinyitom a garázsajtót, és beparkolunk egy fél órára babakocsival.Már nem lehet tovább bírni.Úgy gondoltam, ma délután csillapodik a szél, és jobb lesz.Hát nem sokkal.Már megint kezd feltámadni.Ez őrület.

Mögötted a biciklin azért védett helyen lesz a babád.Zimankó nincs, úgyhogy biztos nem fázik meg, mire átértek vele a másik utcába.

2010. máj. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!