Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt anyukák akik 2009....

Vannak itt anyukák akik 2009. november 13. -án (péntek) szültek? Hogy vagytok és a babátok miket tud már? Én Pesten az 1. számú Baross utcai SOTE Klinikán szültem.

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ne haragudj, én nem akkor szültem, de ez a dátum nagyon kedves nekem, mert akkor teszteltem pozitívat. sose felejtem el :) még egyszer bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam!
2010. nov. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2009. november 13. du. 3:13 - egész pontosan ekkor született Dávid fiam a Szent Imre kórházban. Nagyon jól vagyunk, imádjuk ezt a huncutpofát.

Sokat mászik, áll, kapaszkodva jár, tolja a bébitaxiját, mindenhozvá felmászik, főleg a kanapé 15 centis karjáráa és ott egynesúlyozik, hogy kinyissa az ajtót. Szeret pakolni, zenélős játékok gombjait nyomogatni, telefonnal, távirányítóval manipulálni. Filctoll végét a filctollra nyomni, apróságokkal babrálni.

És mennem kell, mert felébredt :-)

Minden jót nektek!

2010. nov. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!