Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot érdemes...

Milyen ajándékot érdemes venni egy 1 éves kisfiúnak?

Figyelt kérdés

Kisfiam hamarosan 1 éves lesz és a családtagok érdeklődnek, hogy mit vegyenek a kicsinek.Párommal nem vagyunk a sok játéknak (főleg csúnyán mondva porfogónak a híve).Mit gondoltok milyen hasznos, fejlesztő játékot, ajándékot kérjünk, persze nem túl borsos áron pár ezer forintért.


Szívem szerint popsitörlőt, pelenkát, babakaját, ruhácskát kérnék 🤣 de tudom, hogy mindenki valami maradandót akar ajándékozni a kicsinek.


Kérlek adjatok ötleteket, nem feltétlenül kell hogy játék legyen, lehet más hasznos dolog is.


Köszönöm ha segítettek!😉



2017. jún. 10. 09:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Amit eddig gondoltam clementoni puha építőkocka, nyári takaró, keménylapos fejlesztő könyvecske
2017. jún. 10. 09:10
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Fa puzzle,amibe allatokat,jarmuveket kell a helyukre rakni.

Muanyag/fa karikakbol torony,egyre kisebbek felfele.(nem tudom a nevet)

Muanyag/fa egymasba rakhato kockak

Nagy meretu lego

Puha/baba auto(aminek nincs picike,konnyen lejovo alkatresze)

Kicsi labdak,amiket pakolhat ki/be vodorbe,dobozba akarmibe.

Ha mar jartok jatszora homokozo keszlet

Mi kaptunk ilyen felfujhato verdak autot labdakkal.olyan mint egy kis medence.kisfiam kedvence.ki/beamszik,pakolja a labdakat.ez is jo lehet

Buborekfujo,ezt is imadja

Most hirtelen ennyi.ezeket mind kb 1 evesen kezdte "hasznalni".eloszor persze nem rendeltetes szeruen,de igy 2 honap elteltevel mar szepen raerzett a puzzle-re,fakockakra,karikas toronyra.nagyon elvezi mikor sikerul neki :)

2017. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!