Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ülni még nem tudó babának...

Ülni még nem tudó babának kapható úszógumi, vagy hasonló?

Figyelt kérdés

2017. jún. 10. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem. Max egy kis csónakot tudnék elképzelni. De amennyit őt beviszed, simán foghatod is, az a legbiztonságosabb. Sokat gondolom nem lenne vízben, milyen vízbe fogod bevinni?
2017. jún. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Mi baby ring-et vettünk neki. Tudod amit a nyakára lehet rakni. Nagyon èlvezte vele a fürdést.

De viszont ezt sok baba nem szereti.

2017. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Nekünk olyan van amibe a két lábát kell beletenni, ahogy előttem is írták olyan kis csónakszerű, a Brendonba vettük.
2017. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nem értem miért vagyok lepontozva!. Szerintem a kérdésre válaszoltam! Attól, hogy sokaknak nem tetszik a baby ring, attól az én gyerekem tényleg nagyon élvezte.
2017. jún. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mindenkinek zöld kéz ment. Kérek mindenkit, hogy ne piros kezet nyomkodjon, mert a kérdésre csak hasznos válasz érkezett!


A picit saját családi medencébe viszem csak be. Vízforgató stb. van hozzá, csak mi használjuk.

Strandra még nem merem, ahoz szerintem gyenge még az immunrendszere. Tópart nem jöhet szóba, mert a tesók (még) nem tudnak úszni.

2017. jún. 11. 11:50
 6/6 Joe001 válasza:
100%
A babáknál 8-9 hónapos korig még működik a búvár reflex , tehát alapból sokkal könnyeben elsajátitják az uszást segéd eszközök nélkül , csak ezt sokan nem tudják , vagy elfelejtik ...
2017. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!