Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennél hasonló járássegítőt...

Vennél hasonló járássegítőt babádnak?

Figyelt kérdés

Fiam jövőhéten lesz 1 éves és ezt gondoltam szülinapjára,mivel csak bútor mellett lépked,azt is nagyon óvatosan. Ha fogom a kezét úgy egyáltalán nem akar.

Mivel 1 éves lesz így kicsit aggódom,hogy nem lépked még,megállni sem áll meg csak kapaszkodva.

[link]


2017. máj. 15. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Fisher price járássegítő zebrát kapott szülinapjára, szépen megy vele de nem tud vele kanyarodni, küszöbön nem tud átmenni, és ha azt mondom nagyon idegesítő egy szerkezet mert hozzá se érünk és már zenél és folyton figyelni kell hogy kikapcsolva legyen, akkor nem túlzok.

De amúgy ha olyan kedve van az elejét kicsit nyomogatja ami zenél.

Láttam már olyan tanulóasztalt ami pl járássegítő egybe na az lehet hasznosabb még ha nem is használja a gyerek az egyik funkcióját.

2017. máj. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nincs elkésve, pont azt csinálja a babád, ami az önálló járáshoz kell.
2017. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Minden baba megtanul egyedül is járni. A járássegítő csak hátráltatja. Az sem baj, ha közben néha elesik, mert azt is meg kell tanulnia. A kezét sem szabad fogni. A babád jól csinálja. Idő kell neki, mire önállóan megy majd.
2017. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ne siettesd meg ne sétáltasd majd fog menni!

2017. máj. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem, akkor már baby taxit vennék, úgyis rövid időn belül megtanul járni, élvezné majd
2017. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
az én lányomnak van, FP, de én nem látom értelmét, inkább tartom rossznak mint jónak. Mi is úgy kaptuk, venni nem vettem volna az tuti. Ha még kicsit is bizonytalan, és kigurul alóla 1-2x, akkor csak megijed, ha meg már nem bizonytalan, akkor meg nem kell a járássegítő.
2017. máj. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok szakértő, én is azt gondolom, hogy majd megtanul járni, ha ép gyerek. Ha nem olyan gyorsan, mint a szomszéd gyerek, az senkit sem kell, hogy érdekeljen, nem verseny ez. Van, aki lassabban tanul meg járni, van, aki soká tanul meg beszélni, ezzel önmagában nincs baj.
2017. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a járás segítő. Kisfiam 13 hónaposan kezdett el lépkedni önállóan. Ő sem hagyta hogy fogjuk a kezét bár nem is nagyon akartuk járatni. Ügyesen rájött magától. Inkább csináljátok neki matató falat. Google be írd be. Mi ilyet csináltunk és fantasztikus módon fejleszti a kézügyességét nem mellesleg imádta és most is szokott vele játszani pedig már elmúlt 2 éves.
2017. máj. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék, mivel nem egészséges. Bebizonyították, hogy azok a gyerekek, akik járássegítő mellett tanultak meg járni, sokkal rosszabb egyensúly érzékkel rendelkeznek, mint azonos korú, de önmaguktól tanuló társaik. Ráadásul ezzel nem tanulnak meg jól esni, így balesetveszélyes is lehet.
2017. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom április végén volt egy éves. Még nem jár, csak bútorok mentén kapaszkodva és úgy, ha mindkét kezét fogom. (Ha csak az egyiket, akkor inkább leül.) Állni is csak kapaszkodva áll. Van járássegítőnk, de csak magára borította:)
2017. máj. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!