Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran adhatok a 3...

Milyen gyakran adhatok a 3 hónapos babámnak kamillateát?

Figyelt kérdés
Természetesen megkérdeztem a védőnőt és a háziorvost is erről. Ők azt mondták nyugodtan adjak neki akár minden nap egy kicsit. Viszont itt sokat olvasok arról, hogy például "szárítja a beleket" , "pusztítja a bélbolyhokat" , "hosszútávon székrekedést okozhat a babának" stb...Nem tudom ezek mennyire igazak. Tudom, hogy minden szervezet más, de én azért kíváncsi lennék tapasztalatokra.

2017. jún. 10. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kell neki a kamilla tea?
2017. jún. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert kicsit nehezen kakil és ettől könnyebb a pocija, többet pukizik, lazább a széklete. (és nagyon szereti)
2017. jún. 10. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
én sosem adtam neki semmilyen teát kizárólag vizet kapott amit felforraltam előtte... semmi hasfájása nem volt sose lekopogom a kólika minket kikerült teljesen.
2017. jún. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még csak az elméletet tudom... napi 10-20 ml-t adhatok neki simán vagy tápszerhez keverve. De azt mondta a doktornő, hogy be fog állni... vagyis nem lesz mindig székrekedése és el lehet hagyni a teát....
2017. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem adnék, én magamon tapasztaltam, mennyire szárít. Közepesen súlyos torokgyulladásra kellett volna innom orvosi utasításra (gyógyszer mellé), nagyságrendekkel erősödött tőle a fájdalom. Hogy mit pusztít és mit nem, azt nem tudom. Viszont amikor allergiaszezonban enyhén begyullad a szemem, azt törölgetni nagyon jó, 1-2 nap alatt lemegy a gyulladás.

Szóval nem minden esetben rossz. De óvatos lennék.

2017. jún. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem. Köszönöm a válaszokat :)
2017. jún. 11. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!