Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen teát lehet adni 2hónapo...

Milyen teát lehet adni 2hónapos babának a Mecsek teán kívül?

Figyelt kérdés
2008. okt. 16. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Én édeskömény és kamillateát adtam a kisfiamnak.
2008. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A köménytől csíkaródik a hasa,a kamilla meg egy idő után bélrenyheséget okoz. Nekem más kell. A baba vizet nem akarja meginni
2008. okt. 16. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:
71%

A Hippnek van gyógynövényes teája. Granulátum, zöld a teteje, és Gyermektea van ráírva. Igaz, hogy van benne édeskömény és kamilla is, de a többi gyógynövény valamelyest elnyomja.

-Macska-

2008. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi Macska!
2008. okt. 16. 15:54
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
A granulátumos teákban van cukor! Szóval óvatosan. Amennyiben anyatejes nincs szüksége teára, hacsak nem fáj a hasa. Ebben az esetben a Mecsek tea a legjobb. Ha mégis teáztatni szeretnéd akkor van egyéb babatea, pl. babamosoly, de úgy tudom, az is csak 4 hónapos kortól adható.
2008. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Én sem töményen adom a picinek a Hippet, csak éppen megízesítem vele a vizet, mert így szívesebben issza.

-Macska-

2008. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tápszeresek vagyunk! A mecsek tea nem jó,mert nincs tőle kakink,és fáj a hasa.
2008. okt. 16. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
HÚÚÚ!Erre nem is gondoltam.Mármint arra,hogy a mecsek teától nem volt széklete.Egy hónpig itta a fiam is.Kb 5-6 naponta volt csak széklete.Amióta porból kap teát,azóta meg ismét naponta van neki.A mecsek teára pedig az van írva,hogy jót tezs a bélműködésnek.Én is pont most kérdeztem a dokit,hogy milyen tet ihatna a neszteán és a mecseken kívül.Ő a csipkebogyót mondta,no meg az édesköményt.Én még arra gondoltam,hogy veszek egy gyümölcscentrifugát és az alma levét higítom fel bő vízzel.Az mégiscsak természetesebb,mint ezek a porok.Ráadásul a mecseken kívül mindegyik csak 4 hónapos kortól adható.Szerintem az a kevés gyümölcslé nem árt neki,a vizet meg nem issza meg sajnos ő sem.Kíváncsian várom én is mások válaszát,mert ez a téma engem is érdekel.
2008. okt. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Azért az almalével is óvatosan kell bánni, mert az alma is fogja a székletet. A leve higítva? Nem tudom, nem próbáltuk.

-Macska-

2008. okt. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is a csipkebogyóra gondoltam.
2008. okt. 18. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!