Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hosan muszaj szilard etelt...

9 hosan muszaj szilard etelt ennie?

Figyelt kérdés

Darabos babaetelt megeszi.

Viszont babakeksz, kukoricas ragcsalnivalo, kolesgolyo, zsemle ... ha odaadom, leharap beloluk egy darabot es elkezd oklendezni. Felek, hogy megfullad..6 foga mar kint van. Nem lehet csak kesobb bevezetni ezeket a haraphato eteleket? Egyszeruen rettegek...


2017. jún. 15. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Az én fiam 10 hós, és még csak pépeset eszik. Ami kicsit is darabos, azon vagy öklendezik, vagy kiszedi a szájából. Nem hiszem hogy gond, nincs lemaradva semmivel. Pépesen is ugyan olyan a tápértéke mindennek, mint darabosan. Szintén 6 foga van.
2017. jún. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne muszáj? Nehogy megfulladjon már szegény. A fiam még 11 hónaposan is eléggé küzdött a darabossal, aztán megtanulta. Biztos nem kell majd leturmixolnod az esküvöi vacsoráját :). Ne erőltesd, néha próbáld meg, pl. kicsit darabosabbra készítsd a pépet, ilyesmi.
2017. jún. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10 hónaposomnak még foga sincsen:) és öklendezik a darabostól. A papírtól bezzeg nem,ha néha megkaparintja :)
2017. jún. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miert lenne muszaj megfullasztani ?

En egy eves korig nem adtam ilyeneket, mert oklendezett.

2017. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Babakekszre 7 hos van irva. Ismerosok gyerekei mar eszik. Olyanokat mondanak h igy nem fog megtanulni ragni...
2017. jún. 15. 17:52
 6/9 anonim ***** válasza:
hülyeséget mondanak. mert mi az első fogainkkal rágunk? hát nem, a rágó fogakkal, ami még ilyen pici babának nincs is.
2017. jún. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kisfiam rágcsál rajta kettőt, majd megszopogatja és ennyi, 9 hónapos és még foga sincs, viszont ínnyel is remekül tudnak rágni (lányom is későn fogzott) Nem kell erőltetni :)
2017. jún. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: jelentem rág azóta a gyerekem.
2017. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kozepsom 10 hos koraig csak cicit fogadott el.akkor tudtam elkezdeni a gyumiket bevezetni.

Teny,hogy kesobb tudtam csak darabosan adni a kajat neki,mert pl ha csak villaval tortem ossze akkor meg 1,5 evesen is fuldoklott tole.de aztan megtanulta.

Kiflit,kukacot ilyeneket is kesobb kapott csak mint az atlag,mert kesobb kezdtuk,es kesobb ertunk el odaig.

Mar 8 eves,remekul rag ;)

A 3. At emiatt eleve jobban feltettem(mindig a kozepso fuldoklasai jutottak eszembe).most 15 hos es mostanaban merem csak a kezebe adni a nagyobb darabokat,pl kenyer,kifli,tolcser.o is szepen eszi,nem okozott gondott,hogy 7-8 hosan nem adtam a kezebe ilyeneket.

2017. jún. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!