Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a vélemény a Szimonetta...

Mi a vélemény a Szimonetta névről?

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 23:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Számomra túl giccses, kb. mint a Dzsesszika. A becézése Szimiként olyan mintha pösze lenne valaki, úgyhogy Nettinek becézném.

De van ilyen nevű ismerősöm (aki nem kisebbségi), és soha nem volt problémája a névével.

2017. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem tetszik, ket Szimonettat ismerek, mind a ketto egy budos nagy k.rwa.

De ettol meg nyilvan nem erre asszocialok automatikusan, ha valaki bemutatkozik ezen a neven, csupan en magam nem kedvelem, gyerekemnek nem adnam.

2017. jún. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem tetszik, én is akit ismerek Szimonettát, hatalmas kva. Valamiért erről a névről ő jut eszembe :/
2017. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
Akkor jobb a Szabina
2017. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Nekem a szipog szo jut eszembe errol azaz egy náthás ember..akit Szipogettának hivnak :))
2017. jún. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Engem így hívnak. :) Meglepett,hogy ennyien negatívan vélekedtek róla, mert eddig mindenkitől azt hallottam, hogy Jajj de különleges és szép név. Én szeretem a nevemet, általában Nettinek beceznek.
2017. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Én személy szerint nem szeretem ezeket az erőltetett neveket: Szimonetta, Leonetta, Marietta
2017. jún. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Túl cifra, de az egyszerűbb, könnyebb hangzású vezetéknévhez szerintem jól megy.
2017. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
38%
nekem kicsit Vanessza-kategória... de kisfiamnak van egy kis osztálytársa, aki Szimi, és egyáltalán nem gáz, hozzászokik az ember.
2017. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%

#7 es ki nem szarja le a te csicska kotekedesedet?

SENKI nem kerte, hogy belepofazz a mi velemenyunkbe, a NEVROL kellett leirni, amit gondolunk. Mi ezt gondoljuk, ha tetszik a kis pici lelkednek, ha nem.

Mellesleg mi ez, hogy egy nevet elitelni? :D elitelni max a viselojet lehet, maga a nev csak annyi, hogy tetszik-e vagy sem. Es nem, nem tetszik a hangzasa se, raadasul kellemetlen emlekeket idez bennem. Biztos a te eletedben nincs ilyen...amugy ha ezen szemelyek ellenere tetszene a nev, adnam, de nem, nem kedvelem. Es mivel a kerdezo velemenyeket kert, igy a negativ is idetartozik.

2017. jún. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!