Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a vélemény a Szimonetta...

Mi a vélemény a Szimonetta névről?

Figyelt kérdés

2017. jún. 15. 23:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%

Én is Szimonetta vagyok, becézni Sziminek szoktak. Szeretem a nevemet, nagyon sokan mondják, hogy milyen szép, így én is csodálkozom egy kicsit a válaszokon.

Ha nektek tetszik, akkor szerintem adjátok nyugodtan ezt nevet :)

2017. jún. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem borzasztó név
2017. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
31%

Egy pillanatra se akarok cigányozni, rasszista sem vagyok, cigányok közt dolgozom, de a mai helyzetben jól gondold meg, adsz-e a gyerekednek olyan nevet, amit általában cigányok használnak.. Erősen kinézhetik a gyereket.

Nekem egyébként mindentől függetlenül nem szokták elnyerni a tetszésemet az ilyen bonyolult nevek.

2017. jún. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

#13

Akkor ne adjon nevet a gyerekének. Nincs olyan, hogy cigány név vagy magyar név. Találkoztam már "cigány" Józseffel, Erzsébettel, Eszterrel is és "magyar" Kevinnel, Szimonettával sőt Penelopéval is.

Azt kell adni ami tetszik és pont.

2017. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

#14

Nem az a baj, hogy kötekedsz, hanem az, hogy közben funkcionálisan analfabéta vagy, az olyanokkal meg nem szoktam leállni vitatkozni.

2017. jún. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
61%
#15 Ezt kifejtenéd nekem?
2017. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!