Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sértödnek meg a rokonok,...

Miért sértödnek meg a rokonok, ha azt kérem, hogy ne csak bekopogjanak, hanem elöre egyeztessünk, hogy mikor jönnek?

Figyelt kérdés
2017. jún. 16. 08:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%

6!


Nem kell beengedni, ha nem érsz rá. Amúgy a postás se jelentkezik be napokkal korábban, hogy ugyan becsengethet e egy ajánlott levél miatt....

Engem sosem zavart, ha barát vagy családtag jött látogatóba, mindig szívesen fogadtam őket -és ez máig sem változott. Nálunk nem kell bejelentkezni. Ha nálad Igen, akkor neked kell megkerdezni, hogy ez miért probléma.

2017. jún. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

"Nevetséges ez a bejelentkezési legújabb mánia!"


Már miért volna nevetséges? Modern korunk vívmánya a telefon, nem olyan nagy dolog odaszólni, ekkor és ekkor mennénk, otthon vagytok, alkalmas-e?


Én életem nagyobb részét telefon nélkül éltem le, akkor nehezebb volt, viszont léteztek illemszabályok.


Nem ugrottunk be csak úgy sehova reggel korán, ebédidőben, ebéd utáni pihenő idején, vagy este, vacsoraidőben. Vagyis volt naponta néhány óra, amikor az ember csak úgy becsengethetett az ismerőseihez, barátaihoz, rokonaihoz.


Én még telefonálni sem szoktam (csak ha sürgős) reggel tíz elött, vagy este 9 után.

2017. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
80%
Harom gyerekem van. Mindig utaltam, ha bejelentes nelkul ranktortek. En sem megyek mashoz igy.
2017. jún. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért mindenki azt hiszi, hogy ő aztán nem zavar, ő van annyira bennfentes, hogy az ő jelenléte nem korlátoz semmiben. Csakhogy lehet ő akárki, aludni nem tudsz pl. lefeküdni, ha ott van, márpedig babával az elég jól jönne...
2017. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!