Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez a videóhoz?...

Mit szóltok ehhez a videóhoz? Mit tennétek a gyerekfelvigyázóval, ha a ti gyereketeket bántaná? Börtön vagy elmegyógyintézet?

Figyelt kérdés
[link] html
2010. máj. 19. 01:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Én néhány nappal ezelőtt láttam a felvételt, de engem is nagyon felkavart! Komolyan mondom, az ilyen "ember", ha lehet egyáltalán annak nevezni, halálbüntetést érdemelne, mert az csak szerencse, ha az a csöppség nem halt bele, vagy nem szenvedett maradandó károsodást, de hogy lelkileg egy életre nyomot hagy benne, az biztos! Az állatok sem bánnak így a kicsinyeikkel!! Teljesen fel vagyok háborodva!
2010. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a nőt felakasztanám, végig sem bírtam nézni, mert már az elején elsírtam magam. Ha ez az én gyerekemmel történne az isten nem állítana meg, hogy agyon ne üssem még akkor is, ha anyám lenne!! Szörnyű, ilyen nem történhetne meg!!
2010. máj. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez komoly!!!!!!!A gyomrom összeszorult......!Létezik ilyen nagymama?!
2010. máj. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Én elsírtam magam. Szegény kisgyerek, ha az én lányommal csinálta volna bárki ezt, az már nem élne. Mit érezhetett az a baba? Borzasztó, hogy ilyen gusztustalan emberek vannak.
2010. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

Úristen,hát én remegek.Ez borzalmas,nem is értem...

Most akkora harag gyűlt fel bennem,hogy ha elém kerülne ez a köcsög nő,biztosan jól helyben hagynám.Istenem,hát ez...ez,ááá.

2010. máj. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
79%
DE ugye nem lett baja a kicsinek?Ezen rágódom,ugye a végén nem ájult el,vagy ilyesmi...Mert már nem is mozog,nem látom a videó végén...Istenem.
2010. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Szőenyű! Hát inkább nem írom le mit tennék vele, ha a kezeim közé kerülne.
2010. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem merem megnézni a videot sem,csak a válaszokat olvastam...de azokbol itélve nemvolna szükség sem börtönre,sem elmegyógyra,mert helyben agyonütném.
2010. máj. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekem a felvételt nem hozta be, csak a szöveget. Ez miért van?
2010. szept. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!