Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez a videóhoz?...

Mit szóltok ehhez a videóhoz? Mit tennétek a gyerekfelvigyázóval, ha a ti gyereketeket bántaná? Börtön vagy elmegyógyintézet?

Figyelt kérdés
[link] html
2010. máj. 19. 01:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Már tegnap is valaki föltett egy ilyen kérdést,hogy ki mit gondol a videóról, és belinkelet, de nekem akkor is már azt írta ki, h 404 ERROR!!!! Nem értem, h miért....másnál működik.Most már lassan tényleg kíváncsi vagyok arra a videóra!!!!!
2010. máj. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%

Jah, már rájöttem....lemaradt a .html, ill. azt már nem a linkben van, ezért volt error:))


Itt a jó link:

[link]


Amúgy meg ezt a nőt be kellene zárni valami gumiszobába, és onnan ki nem engedni soha, ez teljesen zakkant, borzalmas....Örülhetünk, h a baba nem szenvedett maradandó sérülést, de végzetes sérülést is szerezhetett volna ilyen brutális bánásmód során.

Szerintem be kellene zárni valami szigorúan zárt intézetbe.....ha pedig az én gyerekemmel csinálta volna ezt akkor, persze nőt nem ütünk meg természetesen, de ha rajtakapom, akkor szerintem biztosan kapott volna egy két hatalmas pofont tőlem!!!!

Borzalmas azt látni, h valaki azt bántja, akit nagyon szeretünk.

2010. máj. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%

Azt hogy durva dolog volt de nem kell azért annyira elájulni tőle. Én a szülők helyébe nem videózgattam volna csak kirúgom a nőt aki tuti agybeteg. Nem akarok hisztériát kelteni de láttam már ennél ezerszer durvább dolgot, ami tényleg szörnyű és undorító és sírni támad tőle kedvem...

És ha most elkezditek ecsetelgetni hogy ki lógatná fel

meg ki lőné le stb akkor ti sem lesztek jobbak. Ezen felesleges háborogni, már megtörtént, vigyázol a gyerekedre és ennyi.

2010. máj. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
Neki temető, nekem börtön.Mert én valószínűleg agyonverném.
2010. máj. 19. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Én nekem ez is elég durva, én nem is néztem végig, mert csak az jut eszembe, mi lenne ha az én kisfiam volna, szóval gyorsan ki is kapcsoltam.
2010. máj. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Én nem birtam végig nézni!Én is börtönbe kerülnék mert minden bizonnyal agyon verném!Azzal a labdával!
2010. máj. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

Az senkinek sem jutott eszébe,hogy nem is verték meg a kicsit,hanem eljátszották,és feltették a videót??

Sajnos vannak olyan betegek,akik ezt csinálják.

A másik.Ha ez az én lakásomban lenne,és ez megtörtént volna,én tuti,hogy megvertem volna a nöt.Nekem 2 gyermekem van,2 éves,és egy 8 hetes kisfiú.Ilyennek nem pszichiátria való....Pedig oda raknák az ilyen embereket.Aztán ismét utcára engedik.

2010. máj. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
nem bírtam továbbnézni...:(
2010. máj. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Én visszajáccanám neki a videót hogy lássa mit művelt,utánna én adnák neki egy jópárrat,beráncigálnám a rendőrségre a felvétellel eggyüt,mert ők bisztos tudják mi jár ezek után neki!
2010. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

ROHADJON MEG!!!!!!!

Egyébként nem bírtam végignézni annyira felkavart

2010. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!