Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülöttre (3-6 kg-ig)...

Újszülöttre (3-6 kg-ig) adnátok gazdaságos, vagy nem márkás pelenkát?

Figyelt kérdés
Még szülés előtt állok (1.), és tudnék olcsón beszerezni Bo-gi, és noname pelust olcsón. Próbálkozzak, vagy inkább a nagy márkák a jók kezdetben?
2010. máj. 19. 07:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

Én nem próbálkoztam eleinte...A pampers nekünk a kezdetektől kezdve tökéletes volt soha nem folyt ki semmi,kivétel amikor hasmenése volt,de akkor is csak 1x.Éjjel van hogy 12 órát is rajta van a fiamon, és nekünk nem történt baleset!

Később(azt hiszem talán 3-4 hós lehetett a kisfiam,akkor próbáltam müllereset,tescosat,dm-es-et,rossmannost,és pelenka diszkontosat is.Egyik sem volt rossz, de a pampers mégis csak pampers(vékonyabb,puhább mint a többi).Remélem tudtam segíteni!:)Zsu

2010. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
Én nem adnám, de lehet hogy ez csak az én hülyeségem. Majd ha nagyobb lesz. Bár én most sem veszek rosszat.
2010. máj. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Én adtam! Semmi baja a gyerekemnek tőle. Neki még olyan mindegy, hogy márjás vagy nem...
2010. máj. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Én sem adnék rá olyat, nem tudhatod, mennyire lesz érzékeny a bőre, na meg hogy milyen lesz a testalkata, azon is nagyon sok múlik. Amikor nagyobb, akkor már inkább lehet kísérletezni, de ilyen pici babánál még nem tenném. Nálunk egyébként a pampers volt a nyerő mindig.
2010. máj. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem számít a márka, ha elégedettek vagytok vele. Próbáld ki, ha nem jön be nem erőlteted.
2010. máj. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekünk meg csak a Libero jött be, a Pampers-zel folyton balesetek történtek... Ez sok dologtól függ, és a 'fehér' termékeket sok esetben ugyanazok a gyártók gyártják, csak nincs rajta a logó, ezért olcsóbb. Próbáld ki, ha nem lesz jó elhagyjátok.
2010. máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Mindenki azt ad a gyerekének amit jónak gondol, vagy éppen amit megengedhet a pénztárcája. Ne vegyél sokat belőle, majd kitapasztalod milyen és ha bevállt veszel belőle többet.
2010. máj. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
nekünk csak a Pampers vált be. nem a logója miatt ((: hanem testalkat és bőrérzékenység kérdése. Ha neked kellene 24 órát hordani egy pulcsit, csak megnéznéd az anyagát és a fazonját, nem?
2010. máj. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

Szia mi a kezdetektől a pampers vált be és nem a márkája miatt 3 és fél hos a babám de még mindig azt használjuk egész éjjel kibirja neki a pelus nem is kel fel átalussza az éjszakát soha nem volt balesetünk vele.Ugyhogy én maradok ennél a pelusnál.

És ha megnézed nem drágább mint a többi pl dm ben ha van dm es kártyád pl én 1000 ft al olcsobban veszem igy 4000 helyett csak 3000 volt a 108 dbos a kicsiből és most is annyi a nagyobbol...

Sztem probáld ki nekünk bevált csak ajánlom.

Üdv egy 3 és fél hos kiscsaj anyuja

2010. máj. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Kisfiam 4,5 kilóval született és 9 kilóig(kb 5 hónapos koráig) a közepes méretű Penny-s pelust használta, mert ez volt az egyetlen amiből nem folyt ki a pisi. (Mondjuk nem a 3-6 kiló amit kérdeztél, de neki újszülött kortól)

Bár előre nem vásároltam volna be belőle, mert mindenkinek más jön be. Az én kisfiam széles is volt és hosszú is. Most 1 éves 12.5 kiló és már fél éve Liberót használ. Most ez a jó. Szóval az a lényeg szerintem, hogy várj vele, de ha bejön nyugodtan használhatsz olcsóbb pelust is.

2010. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!