Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbaba és a macskaszőr? Ti...

Kisbaba és a macskaszőr? Ti hogyan oldjátok meg, hogy ne legyen a babának mindene macskaszőrös?

Figyelt kérdés
Két macskám van, egyik hosszú, másik rövid szőrű. Eléggé hullik a szőrük. Kisbabám most lesz 3 hónapos,de már most félek a kúszós-mászós korszaktól.Idáig a cicák a nagyinál voltak,amíg a baba újszülött volt, most jöttek vissza. Megválni nem fogok tőlük és a nagyihoz se mennek vissza.

2017. jún. 17. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem a szőr a legnagyobb baj, hanem hogy a cicák szeretik a meleg helyeket, és ha valamelyik ráfekszik a baba mellkasára, abból nagy baj lesz. (Megfullad.)
2017. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
A szőrhullást Furminator fésűvel tudod nagyon lecsökkenteni, ez az egyik. A másik: vegyél nekik lazacolajat, napi néhány csepp kell csak a kajájukra, gyönyörű fényes lesz a szőrük és kevésbé hullik. Nálam 2 cicára majdnem 2 hónapig elég volt egy kis flakon, kb. 2 e. Ft volt.
2017. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Jaj 1. hozzászóló! Ez akkora rémhír, tévhit. Max. az ágy végébe fekszenek be, de az enyém pl. évekig be sem ment abba a szobába, ahol az unokám aludt.
2017. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
A magyarok elég primitívek még mindig állatartás terén (is). Különben nem mondanának ilyen hülyeségeket, mint egyes. Másik kedvencem : állat nem való lakásba, a nyers hústól megvadul a kutya. Nekünk 3 macskánk és 2 kutyánk van lakásban. Semmi baja a 2 babának. Pont azoknak a gyerekeknek lesz baja, akiket sterilen tartanak.
2017. jún. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
20%

Jaj, 3-as (és 4-es), gondolom, az fel se merült a primitív magyar fejetekben, hogy megtörtént a családunkban, amit írtam.

1-es.

2017. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Amit 1-es ir, bizony megtortenhet. Az hogy nem mindenkinel, termeszetes. De attol meg van ilyen sajnos.
2017. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Igen,amit az egyes írt,simán megtörténhet!
2017. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagyok magyar szerencsére.


Rengeteg ismerős, rokon tart macskát és senki babájára nem feküdt soha egyik sem. Gondolom kizárni a gyerekszobából luxus. Pedig ezzel el lenne intézve.

2017. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem mehet be a gyerekszobába a macska. Ha nagyobb lesz és több tér kell a babának, gondolom többet kell takarítani, a macskát fésülni, hogy a legkevesebb macskaszőrrel találkozzon.

A ráfekvésről annyit, hogy párom nyakára simán ráfekszik alvás közben. Nekem csak a lábamra mer. A fiamat "(10 éves) meg se közelíti alvás közben :-)

Szóval én nem tartok attól hogy a babára fekszik... De így is marad csukott ajtó mögött a baba, még pár évig.

2017. jún. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Én a kutyánkkal voltam így. Egyszerűen úgy oldottam meg, hogy napi többször porszívóztam. Sokszor el se tettem, kint volt hagyva. Bár a kutyánk sokszor a fél napját a helyén tölti, a másikat meg az erkélyen, de ősszel télen így volt ahogy leírtam.
2017. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!