Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másnak ia most vedlik a macskája?

Másnak ia most vedlik a macskája?

Figyelt kérdés
Benti macskesz. Kb egy hete irtó sok szőre ramragad ha simogtom. Amúgy jól van de kicsit aggaszt. Mi van ha azon mar túl vagyunk es ez valami vitaminhiany?

2017. máj. 24. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ne aggódj!
2017. máj. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyjából már abbahagyta, neki kb egy hónapja volt ilyen embertelen mennyiségű vedlése. Most már csak átlagos, de rövidebb is lett a szőre, télen kicsit bundásabb volt. Benti macska, de mivel folyton kint dekkol az erkélyen, a szőre valamennyire alkalmazkodik.
2017. máj. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Közben meg arra tudtam gondolni, hogy talán tüzelés, de tegnap kikefeltem ma tok jó lett. Ma is lesz kikefeles meg lehet megfurdetem majd. (szegényke meg eddig csak akkor fürdettem meg amikor megtaláltam és akkor meg maroknyi volt.. Ennek lassan mar lassan másfél éve, de tiszta cica es eddig nem akartam kínozni ezzel)
2017. máj. 25. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!