Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg, őszintén mi a baj a...

Tényleg, őszintén mi a baj a Patrik névvel hogy anyósomék szerint ez nem normális név?!

Figyelt kérdés
Születendő kisfiúnknak választottuk ezt a nevet,de anyósom szerint csúnya,apósom szerint nincs ilyen név,sógornőm pedig nem birja normálisan kiejteni..,szerintük Bálint vagy Csaba illenne a vezetéknévhez..de nem tetszenek ezek a nevek..és ehhez ragaszkodunk
2017. jún. 18. 17:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Nekem főleg az a bajom vele h lányunk lesz. (ez eléggé meghatarozza) amúgy semmi baj vele. Vagy 8 ismerősöm kisfia Balint (vagy Bence) lehet ezert ilyen lelkes mindenki ezekkel kapcsolatban. Csabát csak felnőttet ismerek. Mindenesetre meg jo, hogy a ti gyereketek szoval nem nekik kell nevet adni. Nekem is azt mondta az egyik családtag hogy o nem hajlandó a gyereket a neven szolitani mert neki nem jon be. En meg mondtam, hogy nekem 8.. majd a gyerek hülyének nézi mire eljut a tudataig a dolog, mi akkor is igy hívjuk majd.
2017. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

A ti gyereketek, nem az övéké, ha nektek ez tetszik, akkor ezt adjátok. Az pedig elég furcsa, hogy nem hallottak még ilyen névről, mert elég gyakori névről van szó, a sógornőd meg forduljon szakemberhez, ha nem tudja kimondani. :)

Amúgy szerintem sokkal jobb név, mint a mai, túl modern nevek.

2017. jún. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem is ronda név. Főleg cigányokat ismerek ilyen névvel, illetve Spongyabob haverját. Hangzásra félresikerült paprika. Ennél még a Benett is szebb.
2017. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Semmi baj nincs vele, jó név :)
2017. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nincs vele semmi baj.

Nem az én ízlésem, szerintem is csúnya név és nekem is az az idétlen spongyabob jut eszembe, de ettől eltekintve egy teljesen normális, ismert név szóval adható szerintem. Az, hogy egyénileg kinek mi tetszik tök más kérdés.

2017. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem is csúnya, idétlen magyarosítás.
2017. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nincs vele semmi baj. Viselhető normális név. Spongyabob egy idétlen rajzfilm és már gyerekként se bírtam megnézni egy részt se. Ennek ellenére tudom hogy a csillag benne Patrik, de előbb jutnak eszembe a Patrik nevű ismerőseim.
2017. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem rossz név. Lényeg az , hogy nektek tetszen. Ők majd megszokják. Biztos nem változtatnék miattuk !
2017. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Bár nekem nem jön be, de ettől eltekintve remek választás. Végre nem Benett, brandon meg kelvinke, szóval szuper.
2017. jún. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

Van olyan nev h. Kelvinke? Jezusom.. Amúgy en ezt sosem értettem. Nekem eszembe nem jutna mas gyerekének a nevet leszolni. Valljuk be, nekem sem tetszik sok nev. Másnak meg sok masik nem tetszik. De álljak oda es en mondjam meg? Milyen jogon? Vegyük h van egy par, nagy nehezen kivalasztanak a babának egy nevet. Azért valljuk be, ha nincs elképzelés előre, vagy nem uazt képzeli el apuka mint anyuka azért ez nem 3p. Na.. Nagy nehezen kitalaljak.. Elkezdik ugy hívni a babat mar a pociba es akkor jon valami hulye sógornő, anyós, anyuka, nagyi, a papa, szomszédasszony, baratnő, postás, xy, aki azt mondja ne hívd a gyereked igy ugy, hanem amugy.

Mert? Kérdezem en.. Tőled hányan kerdeztek meg életed során h hogy hivjak a saját gyereküket..? Naugye..? Senki. Igy aztan ha vki ennyire kreten, hogy meg ebben a témában is beleszól az ember dolgaba, akkor annak a véleménye pont ennyit is er. Kivéve ha te kérdezted. De pl eb se kérdeztem mégis beszolt a sógornőm. Mert egy hulye korlátolt fsz aki 35 felett meg pasit se talal magának. En meg nem tehetek rola hogy neki nincs kinek adni nevet.

2017. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!