Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis, hogy lassan 30 eves...

Normalis, hogy lassan 30 eves nokent igy gondolom?

Figyelt kérdés
19 evesen szultem, van egy csodaszep 10 eves lanyom.Imadom.Szeretem.Anyuekkal elunk, sokat segitenek nekunk!Nagyon rossz elmeny volt az a terhessegem..Apuka szegyelt, megcsalt, nem foglalkozott velem, nem vallalt fel, amig a pocakomban volt.Azota van egy lassan egy eves kapcsim.A parom fiatalabb nalam, es egyre gyakrabban pedzegeti a baba temat.Belegondolva tok cuki babank lenne, stb..meg erzem a biologiai oramat is, meg nem lenne rossz egy baba, de vhogy aztan bele gondolok, hogy az a baba mekkora feleloseg, mennyi gond, allandoan sirna, mennyi penz kiadas..stb, es azt erzem, hogy megijedek, es nem kell megsem.Nem akarok felelotlenul szulni.Jelenleg se munkam, se kulon nem elunk.Nem anyueknak akarok babat szulni ismet!Lehet, hogy nekem mar nem is kellene szulnom?Vagy eretlen vagyok meg mindig?Vagy csak lelkileg megviselt az elso, es ezert erzem ezt?Meg egyebkent is sokat vitazunk a parommal, nem eppen idilli sokszor a kapcsolatunk, hiaba szeretjuk egymast..Nem kerek szemrehanyast egyebkent, hogy fu milyen anya vagy, hogy anyadekkal neveled az elsot!Buta piccs voltam, mara mar nem vagyok az..Csak sokat agyalok a dolgon..Tudnek en jo anya lenni??

#anyaság #babavàllalás #nem akarok szülni #akarok szülni #nem tudom magam se
2017. jún. 12. 06:34
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
52%
Felelőtlenség lenne a 2. jelenleg.
2017. jún. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%

Ezt olvasva, te bizony még most se nőttél fel, ugyanúgy írsz, mint egy 19 éves. Ami persze nem is csoda, hisz még most se váltál le a szüleidtől.


Nagyon jól érzed, hogy nem kéne szülnöd.

2017. jún. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
86%

Teljesen normális, ahogy gondolkodsz. Felnőtt emberként, tervezett baba esetén szerintem mindenki így gondolkodna, ahogy te.

Vagyis hatalmas felelősség, és csak akkor szül, ha minden körülmény adott.

Amíg a kapcsolatod sincs rendben, és nem laktok együtt, nem vagy stabil anyagi helyzetben, addig nem jó döntés szülni.

Hidd el, még van jó pár éved gyereket vállalni, és ne hagyd hogy a pasi ráderőltesse. Nem ő marad ott két gyerekkel, ha külön mentek!

2017. jún. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Sosem fogok felnonni?Megis mit tegyek annak erdekeben, hogy felnohessek?Elkoltoznek en mar nagyon szivesen..Jo messzire a kellemes szuloi feszekbol..(egyebkent a pszichologusom is ezt tanacsolta) de ha nincs erre semmi munka, amivel megtehetnem anyagilag ezt a kezdo lepest, akkor megis hogy?Utalom ezt a szituaciot.Neha annyira eltokelt vagyok, teli ambicioval, neha meg egy gyamoltalan gyerekke valok..
2017. jún. 12. 06:42
 5/38 anonim ***** válasza:
82%
Amíg kapcsid van, meg cuki babátok születne, addig teljesen éretlen vagy mèg egy gyerekre!
2017. jún. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Azert mert a kapcsolatot kapcsinak irom, meg a babakat lecukizom, az meg nem hiszem, hogy gyerekes lenne..Felnott no vagyok, es ugy gondolom felelosseggel gondolkozok, mert nem vallalok kisbabat sem.Csak a kerdesem konkretan az, hogy miert van bennem ez a leblokkolos erzes, ha feljon szoba a babavallalas?Konkretan ez a blokk mar bennem is fog maradni, vagy elfog mulni?
2017. jún. 12. 06:51
 7/38 anonim ***** válasza:
68%

Tuti kamu. 10éve laksz a szüleiddel? Plusz 10éve nem is dolgoztál?


Csak nem unalmas a suliba vezető út?

2017. jún. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
79%
De, gyerekes! Mire vállalnál még gyereket? Megint a szüleid nyakára? Se munkád, se pénzed!!
2017. jún. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Uristen!De ertetlenek vagytok!Nem azt irtam, hogy mar most szulnek..A kerdes konkretan az, hogy orokre bennem marad ez az erzes, vagy pedig kesobb jobb lehet?stb

Utolso..megis ki allitotta, hogy soha nem dolgoztam?Es nem tiz eve elek a szuleimnel, hanem 29 eve...ez vannnn..Tudod ha valakonek nem milliomosok a szulei, annak nem tudnak hazat venni..Vagy nem vagyok egy olyan no aki a penzre, hazra, autora menne..

2017. jún. 12. 07:08
 10/38 anonim ***** válasza:
88%

Ne vállalj babát ameddig nem élsz külön, stabil kapcsolatban és egy stabil munkával nem rendelkezel.

Egyébként szerintem se vagy még érett. A 19 évesen vállalt baba és a szülőkről való leválás hiánya konzervált téged, nem sikerült igazán előrébb lépned. Ezen sürgősen változtatnod kéne. A baba meg valahol ennek a kemény munkának a végén kéne jönnie, vagyis jó sokára. De nem kötelező ám szülni minden férfinak aki szerint cuki lenne a babátok.

2017. jún. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!