Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges az, hogy egy órája...

Lehetséges az, hogy egy órája kakilt a babám, és pukizott is rendesen ( mindezt szopi után) mégis megint a hasfájás jeleit látom rajta? Vagy ez vmi más?

Figyelt kérdés

miután hazajöttünk a kórházból, néhány naposan, akkora 2,5órás üvöltés és szenvedés volt a hasfájás miatt, hogy azóta adom neki az espumisant. eddig minden rendben ment, előfordul olykor, hogy fáj a hasa, de nem vészes és nem tart sokáig a küszködés. most 1 hónapos és tegnap óta nem tud minden evés után kakilni-pukizni (büfi rendben), aztán hiába sikerül neki, akkor sem tud elnyugodni. ez miért van?

vagy lehet, hogy a túlfáradás miatt van?

kakilt, aztán elnézelődött(pedig hagytam, nem "szórakoztattam", hogy elaludjon, ahogy szokott is egyedül), és megint nekiállt 1 óra múlva sírni, járt a keze-lába, tekergett, piros a feje és sajnos hiába veszem fel, rakom ide-oda ilyenkor.

ez csak a hasfájás jele lehet? elég bizonytalan vagyok.... semmi olyat nem ettem...


2010. máj. 19. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen. ilyenkor meggyőződtem róla, hogy biztos nem éhes e. s ha nem, akkor felvettem és leültem vele. Ahogy a mellkasomhoz nyomódott a pocija, egyből jött a kaki, mert ő maga függőlegesbe került, nem hanyatt fekve kínlódott.
2010. máj. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mindig felveszem ilyenkor, sosem hagyon sírni, mert tényleg csak akkor sír, ha gondja van.... általában kitalálom, hogy mi a baj, de eddig ilyen nem volt, hogyha tudott kakilni, utána nem szokott sírni.

próbálom az alkaromra fektetni, a mellkasomra, de a vállamon is szeret, mondjuk tényleg nem sokszor fájt a hasa, és nincs kialakult "hatásos módszerünk", mert eddig mindig más volt a jó...

sokmindent próbálok ilyenkor, amiket itt olvastam ( masszázs, torna stb.).

akkor szerinted mégis hasfájás lehet?

2010. máj. 19. 15:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetes a kisfiam és nagyon hasfájós.

Legtöbbször rendesen kakil és pukizik és mégis üvölt fájdalomtól mert általában evés után fél órával kezdenek el emészteni a babák és az fáj nekik.

Nem lehet mit tenni,túl kell élni.

Ő többnyire anyatejes,napi 1szer kap tápit maximum.

Kitartás!

2010. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

anyatejesek vagyunk mi is... az hülyén hangzik, ha azt mondom, megnyugtató, ha a hasa fáj? mert ha tudom, mi a baj, nem vagyok bizonytalan, hogy vajon jó "megoldás" felé indultam-e el? remélem ez érthető...

őszintén a szívem szakad meg és úgy látom, igazán nem tudok neki segíteni ( csak ideig óráig: kicsit elnyugszik rajtam, a kezemben és akkor persze jön a következő csikarás ), amíg meg nem vívja a maga kis harcát és ki nem nyomja a kinyomnivalókat.

2010. máj. 19. 15:54
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok, bocs, nem voltam itt. a hasfájás jele szerintem ha a hasa felé húzgálja a lábát. meg ha kajákhoz kötődik. remélem azóta megnyugodott a picike
2010. máj. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!