Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltok ehhez a képhez és...

Mit szóltok ehhez a képhez és az ehhez hasonlóakhoz?

Figyelt kérdés

[link]


Van életem, de aki használja az internetet az AKARTA ELLENÉRE is belebotlik ilyen képekbe. És most jutottam erre, hogy megkérdezem mások mit szólnak hozzá, van-e valaki aki úgy látja mint én.


Engem teljesen felháborít. Az egyik az, hogy büszke rá. Hát ez fantasztikus, megtette azt, amire a legtöbben képes fizikálisan és lelkileg is. Túlélte, mint rengetegen, mire is ennyire büszke? Ez olyan mintha én büszke lennék arra, hogy tudok járni. Van akinek sajnos ez sem megy, de azért az én állapotom a normális, erre miért kell büszkének lenni? Az orvos lehetne büszke, igen, rajta tényleg sok múlott.

Ennek ellenére meg tudom érteni, hogy meg akarta esetleg örökíteni a pillanatot. De miért kell ezt mindenáron megosztani a világgal? Akkor már annyira nem is tűnik személyesnek és bensőségesnek, inkább valami giccses dolognak, amit a világnak készíttetett.

Arról meg már nem is beszélve, hogy milyen a kép elrendezése. Nem vagyok konzervatív, de számomra ez már sok. Külön bosszantó, hogy ezt olyanok is látják, akik nem is akarják.

Meg még ez a süket szöveg, hogy "csak azért, hogy másik is láthassák..."


Szerintetek ez egy jó dolog? Szerintem ez elég visszataszító.



2017. jún. 22. 10:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

Gyönyörű kép!

egyszerűen nem is értem, mi van rajta felháborító.

ugyanúgy gyönyörű, mint más szülésfotók, vagy gyermeküket szoptató édesanyák fotói.

2017. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem túlreagálod. Mindenkinek a saját öröme, bánata a legnagyobb, nem kell pedalozni más példákkal, mert engem se érdekel más baja.


A képpel semmi baj sincs. Semmi erőszakos vagy gusztustalan nem látható rajta.

2017. jún. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
szerintem gyönyörű kép, én is láttam már sokszor. ha én meg akarom osztani, ahogy éppen le van fotózva ahogy a gyerek fejét nyomom ki a pncimból, akkor megoszthatom, az én testem, az én képem. neked nem kell, hogy tetszen. ez a nő se miattad osztotta meg. sajnos sokan vannak akik a császárt még mindig kudarcként fogják fel, mert hogy "az nem igazi szülés", ami egy nagy baromság. nagyon jó szerintem, hogy a császárt így próbálja elfogadtatni, mert az is ugyan annyira szülés, mint a hüvelyi. túl sokat képzelsz magadról, tudod nem körülötted forog a világ.
2017. jún. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Semmi baj nincs ezzel a képpel. Sokkal cifrább képeket látni a neten.

Ez egy művésti fotó! Nem látok semmi kivetni valót benne.


Miért ne lehetne büszke magára? Félt a szüléstől, és neki sikerélmény h megcsinálta. Ez miért baj?


Aki a pókoktól fél, és megfog egyet, az is büszke magára. Pedig milliók megteszik....

2017. jún. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
67%

Ez egy gyönyörű kép. És igen is büszke lehet magára! Te ha finomat főzöl és ízlik a családnak, akkor büszke vagy magadra? Más is megtette már. Ő egy gyermeknek adott életet, de ezek szerint neked erről fogalmad sincs.

Én rettentően szerettem volna természetes úton megszülni a fiamat, sajnos nem sikerült, sürgősségi császár lett. 42 órán keresztül vajúdtam. Lényeg a lényeg, büszke vagyok rá, ahogy a gyönyörű fiamra is!

2017. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Oké, büszkék vagyunk magunkra, ha főzünk, sütünk valami finomat, kivasalunk egy inget gyönyörűen vagy 1 nap alatt kitakarítjuk az egész házat. Te ezt meg is osztjuk a világgal? Nyomjuk fel a netre a képeket? Akkor egy ilyen pillanatot miért kell? Ez még személyesebb annál.

Én is császárral szültem, bumm (nem is egyszer!). Ez az élet rendje. Szerintem ez már egy kicsit túl van lihegve.

2017. jún. 22. 11:01
 7/23 anonim ***** válasza:
65%
Hiába van túl lihegve a császár téma, még mindig vannak olyan primitív emberek akik szerint a császár nem szülés.
2017. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez neki segített feldolgozni a császárját, nem látok kivetnivalót benne.
2017. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%

Hany eves vagy, 70-80? A pletykas ven mammerektol okes hogy egy kerdezos oldalra valodi tanacskeres helyett effele "gyertek aranyoskaim szidjatok velem mas noszemelyeket kalakaban" pletykas kibeszelos szemeteket nyomatnak.


Ha valamilyen tanacsra van szukseged, nyugodtan gyere es segitunk, de ha csak kopkodni akarsz masokra akkor nem jo helyen jarsz. Arra a nyugger klub valo meg nehany szinvonalnelkuli mocskolodo forum. EZ NEM forum.

2017. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Ha válaszolsz, hogy "szerinted ez egy szép kép", akkor már előrébb vagyok, számomra ez a segítség. De ha neked nem tetszik, nem kell válaszolni :D
2017. jún. 22. 11:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!