Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj lehet, ha babám...

Nagy baj lehet, ha babám kifordítja a kezét?

Figyelt kérdés

3 hónapos baba, kb 2 napja a jobb kezét teljesen kicsavarja. Először csak párszor csinálta, de most szinte állandóan így tartja: [link]

Tegnap voltunk Dévényesnél, mondta, hogy nem normális, de lehet, hogy teljesen elhagyja majd, lehet, hogy rosszabbodik. El kell mennünk majd ortopédiára, de kb 1 hónapos távlat az időpont. Dévényeshez attól függően kell majd vissza menni.

Tapasztalt már valaki hasonlót? Iszonyatosan ijesztő (szerintem). Nagyon félek, hogy valami komolyabb dolog.


2017. jún. 22. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

A devenyes csak okoskodo penzhajhasz. Varj par napot, lehet csak rossz szokas!

Az enyem is 2-3 honapos volt mikor eszrevettem hogy az egyik karjat kizarolag maga mellett logatja. Arra az oldalra szereltem csorgot a kisagyra, elkezdte pofozgatni, igy par het mulva rendesen tartotta.

Devenyes sarlatan nelkul is.

2017. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy "ráun" majd gyorsan... Dévényeshez védőnő tanácsára vittem
2017. jún. 22. 14:33
 3/11 A kérdező kommentje:
Nálunk az a gond még, hogy amióta ezt csinálja, erre az oldalára nem igen fordítja a fejét, egy pontnál megáll. Pedig eddig semmi baja nem volt
2017. jún. 22. 14:35
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

Első válaszoló, te nem vagy normális. Hogy lenne a devenyes sarlatan?

Kérdező, valószínű valamilyen túlzott izomfeszesseg okozza. Addig is jartok Dévény terápiára? Neurológushoz is elviszed?

2017. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Addig nem járunk, amíg nem járjuk meg az ortopédiát. Ezt a Dévényes javasolta, hogy addigra meglátjuk pozitív vagy negatív irányba változik a dolog. Ugyanis azt mondta, hogy akár el is múlhat addigra. Bár én kételkedem, mivel lassan egész nap így tartja már. Rettenetesen ijesztő...

Neurológia még nem jött szóba

2017. jún. 23. 11:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit ijesztő. Nem tudtok maganrendelésre menni? Talán előbb kaptok időpontot.
2017. jún. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla, hogy lennei itt nálunk ( elég kicsi város) de majd megérdeklődöm
2017. jún. 23. 16:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem találsz magán rendelést vagy nincs ra pénzetek, akkor inkább írj egy ortopédiusnak itt a neten (vmilyen szakértő válaszol weboldalon), többet tud írni mint itt a gyakorin az anyukák.
2017. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*ortopedus
2017. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Magán doki lesz belőle, mert a gyerekorvostól nem kaptunk beutalót. Szerinte nincs ezzel semmi probléma... közölte, hogy biztos a másik kezével is meg tudná csinálni, ha akarná.

Most komolyan, normális az ilyen orvos???

2017. jún. 26. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!