Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes tapszeres babam...

6 hetes tapszeres babam tegnap ota haromszor hanyt. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
7-8-szor eszik egy nap,100-110 ml,5 kg.Nan1-es tapszert kap.Nem hinemm hogy tul lenne etetve.Par napja szeklete is csak 3 naponta van.

2017. jún. 22. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hányt vagy csak bukott? nem mindegy. akkor hányás, ha meg is ijed tőle, a bukástól nincs semmi baja, nem zavarja. hányással vidd orvoshoz, bukás normális. én fiam is rengeteget bukott kicsiként.
2017. jún. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az elso ketto inkabb nagyobb mennyisegu bukasnak tunt,de az utolsotol meg ijedt,az orran is jott egy keves.Eddig nem volt meg vele ilyen gond,neha kicsit bukott de nem olyan sok mennyiseget
2017. jún. 22. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez is csak bukás volt. a fiammal is volt ilyen, amikor még ilyen kicsi volt, sokszor túlette magát. neki is volt hogy az orrán is jött, attól ő is megijedt néha. én nem aggódnék, de azért megemlíteném majd a dokinak.
2017. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem úgy magyarázták, hogy ha sugárban jön ki úgy, hogy "messzire száll" na az a hányás. De amíg csak kibukik belőle vagy kifolyik az csak bukás, ami gyomorszáj záródási gyengeség (ilyenkor még normális, éppen erősödik), túlevés lehet az oka. Kifolyik mert nem fér el.

Ha van kaki és gyarapszik akkor nem kóros.

2017. jún. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!