Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A gyerekorvoshoz is vinni...

A gyerekorvoshoz is vinni kell státuszra a babát?

Figyelt kérdés
Azert kerdezem, mert nekem nem mondta hogy vigyem, de az ismeroseimnek vinniuk kellett. 1 honapos statuszra gondolok.
2017. jún. 26. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

A statusznak pont az a lenyege, hogy a gyereket vizsgaljak!

Mit gondoltal? Majd megnez teged a doki/ vedono es kitolti a papirt?

Persze hogy vidd!

2017. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze. Ő nézi meg a kutacsot, köldököt, kukit, ha fiú, st.
2017. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert te hova vitted? Én csak az orvoshoz jártam vele.
2017. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell. A státuszt a védőnő csinálja, majd az 1 hós oltásra kell menni ( emlékeim szerint van akkor oltás de ez nem tuti)
2017. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én csak a védőnőhöz vittem a babát, és később, amikor bmi másért mentünk orvoshoz (oltás, betegség miatt), akkor mutattam neki a státuszpapírt és nézte meg ő is a gyereket.
2017. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

6 hónapos koráig minden hónapban vittem státuszra a védőnőhöz is, meg a gyerekorvoshoz is. 6 hónapos kora után már csak a védőnőhöz kell vinnem, legközelebb majd 1 éves korában kell a gyerekorvoshoz.

Beszéld meg a saját gyerekorvosotokkal vagy védőnővel, hogy nálatok ez hogy megy.

2017. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én rákérdeztem, mindkettőhöz kell vinni. Költözés miatt új védőnőnk van de a gyerekorvost nagyon nem szeretném leváltani, így a védőnőnk máshol "rendel" mint a doki. Státuszhoz tartozik orvosi vizsgálat is és a védőnőnek is van benne szerepe, de elvileg sok helyen orvos is megcsinálja a státuszt a védőnői részét is, de doki nem marad ki belőle sehogy.
2017. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! ezek szerint mindehol mashogy van, akkor felhivom a gyerekorvost.
2017. jún. 26. 12:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Nálunk, mikor viszem a védőnőhöz a gyerekorvos is megvizsgálja mindig ugy kapunk időpontot hogy ott van a főleg az elején. Később akkor nézi meg az orvos ha valami gond vagy kérdés vagy szuri van.
2017. jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a gyerekorvoshoz kell vinni a babát havonta,a védőnő meg kijön házhoz. Kérdezz rá, bár nekem már akkor szólt az orvosunk, hogy kérjek az asszisztensétől időpontot, amikor az első héten kijött a babához.
2017. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!