Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kor után is havonta...

1 éves kor után is havonta vinni kell a gyereket a védőnőhöz és 2havonta a gyerekorvoshoz?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hozzánk ugyan mindig jött a védőnő, nem mi vittük, de 1 éves kora után nekem azt mondta, hogy kb. 3 havonta jön ki. A gyerekorvos szintén jön, de csak akkor, ha oltást ad, vagy valami miatt kihívom (ez így volt 1 éves kora előtt is).
2013. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nálunk nem kell

kötelező oltásokra kell bevinni és egyébként meg évenkénti státuszvizsgálat van

2013. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

15 és 18 hós oltásokra kell vinni.

Ezt én nem is hallottam még hogy 2 havonta kell(ett volna) vinni a gyermekorvoshoz. A gyerekorvos csak újszülött korában látta aztán a kötelező státuszokon, de az nem 2 havonta van, hanem ritkábban. Csak akkor viszem a gyerekdokihoz ha beteg.

2013. szept. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekünk úgy volt,hogy mikor hazajöttünk kijött mindkettő.1-2-3-4hósan státuszok,mérések oltások voltak.6hósan státuszok,8-10hósan is.Csak nekünk ezek elöbb voltak,mert 6,5hósan 3napos lát miatt vittem,így mondta ne vigyem 8hósan csak telefonáljak be adatokkal.9hósan meg baris volt,így 10hósan sem vittem.
2013. szept. 4. 10:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Védőnőhöz meg eddig havonta mentünk.
2013. szept. 4. 10:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek?
2013. szept. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom,azért kérdezem :D Nekem ez is sok volt,hogy havonta vinni...És csak megméri súlyát,néha magasságát,megkérdezi minden oké-e és ennyi.
2013. szept. 4. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!