Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi kb az egyszeri adagja...

Mennyi kb az egyszeri adagja egy másfél hónapos babának?

Figyelt kérdés
Az én lányom 100-130 gr-okat eszik, de előfordul, hogy kevesebbet 3-4 óránként. Anyatejes és általában egy ciciből kínálom, esti lefekvéskor mindkettőt megkapja, így már 5 órát is alszik jobb esetben. Jó ez így?
2010. máj. 19. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó. :)
2010. máj. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam másfél hónaposan fele ennyit szopizott:) Ne aggódj, teljesen jól eszik a kislányod, mindent jól csinálsz!
2010. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A kisfiam 6 hetesen kb 60-80 ml-ket evett 3 orankent es az ejszakat teljesen vegig aludta. Aztan par het mulva is ugyanennyiket csak akkor 2 orankent, aztan 1,5 orankent. Utana 4 orankent evett...azt mar nem mertem mert szepen gyarapodott:D

Szerintem jo, ha nem visit az ehsegtöl es vidam jokedvü akkor tök jo, nyugi! En is halalra idegesitettem magam.

2010. máj. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazából nem nagyon mérem, csak anyósom mondta, hogy szerinte azért nyüglődik, ha ébren van, mert éhes, és azért kel fel éjszaka is, mert nem eszik eleget. Na most 150-et benyomott fél 9kor, kiváncsi vagyok, mikor ébred... cumisüvegtől, cumitól öklendezik. Most a válaszaitok szerint többet is eszik a kelleténél, vagyis az átlagnál, de a hasa nem fáj, napi egyszer kakil, de akkor annyit, hogy cserélgetem alatta a pelust. 3-at biztosan telerak, éjszaka csak pisil, nem is pelenkázom.
2010. máj. 19. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!