Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik nektek az Odessza...

Hogy tetszik nektek az Odessza név?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 14:20
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Nagyon konnyen meg lehet indokolni az Odesszat, pl Vanessza es Odett osszeolvadasa es lehet nekik hablatyolni hogy ok nekunk ket fontos szemely es ezert szeretnenk ezt a nevet adni. Igy semmi koze nem lesz az ukran varoshoz.
2017. jún. 27. 15:51
 22/33 anonim ***** válasza:

Csakhogy így nem fogják engedélyezni, ennyi erővel bárki anyakönyveztethet akármit.Komoly indok kell.


[link]


itt le van írva

2017. jún. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Úgyhogy ezt buktad. Hablatyolás alapon senkit nem anyakönyveznek.
2017. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Ha ilyen Nurbanu meg Kulliki meg a joeg tudja meg miket engedelyeznek akkor higyjetek el hogy egy kis segitseggel, de fogok nekik tudni orni olyan levelet hogy engedelyezik :)

Az utolsonak koszonom a linket! Elolvasom, hasznos lesz!

Ment a zold mindenkinek. :)

2017. jún. 27. 15:59
 25/33 anonim ***** válasza:
50%
Ide se tudsz írni hiba nélkül....
2017. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Igen azokat engedélyezték mivel le tudták vezetni a magyar nyelvbe való beillesztését. És egy Külikki se rosszabb mint egy Ogyessza. Merthogy Odessza akkor se lesz ha a fejed tetejére állsz, le van írva a linkben amit küldtem. De tényleg annyi szép név van mi ez a szúrjunk ki a gyerekkel minél jobban verseny a mostani kismamák között? Férjed mit szól hozzá?
2017. jún. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a válaszokat de nekem nagyon nem tetszik. Amúgy fiú vagy lánynév? Még sosem hallottam, de nem szimpatikus, nekem túl feltűnősködő, erőltetett.
2017. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Szegeden egy varosresz neve.
2017. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Én azert remenykedek benne, hogy engedelyezni fogják, mert nagyon megtetszett. Nem tudtok javasolni esetleg hasonlo hangzasu nevet?


Köszönöm a válaszokat! :)

2017. jún. 28. 11:02
 30/33 anonim ***** válasza:

Engedélyezni ne haragudj ezt semmiképpen se fogják D-vel sajnálom, ahogy már a Klaudiát sem C-vel. Írogathatsz levelet az MTAnak, mindhiába. Ismerősünk is Marvelnek akarta hívni a fiát, jól körberöhögték a kérvénnyel együtt. A Külliki nagyon de nagyon régóta jelen van az anyakönyvezhető nevek listájában teszem hozzá, 50 év múlva az Anna lesz az, ami most a Külliki. Amúgy nem tetszik a név, és nem is tudom mennyire hangzana szörnyen egy magyar vezetéknévvel.


Nekünk a kislányunk például Olívia, ami hasonlít

2017. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!