Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik nektek az Odessza...

Hogy tetszik nektek az Odessza név?

Figyelt kérdés

2017. jún. 27. 14:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
93%

Hasonló még az Odetta, szerintem az annyira nem borzalmas, én ugyan nem adnám, de meg se botránkoznék ha ilyen nevű emberrel találkoznék.


vagy esetleg még:Larissza, Klarissza, Melissza

2017. jún. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, leírva szép, meg kimondva is. Csak egy picit zavaró van benne, hogy hasonló hangzású ahhoz, picit ki lehet forgatni így, hogy "ó, de sza.." Ha normális közegbe kerül, akkor nem fogják a nevével piszkálni, de arra nincsen sajnos garancia, de egyébként nekem tetszene, meg szép is, csak na. Szóval kellemes, meg nőies hangzása is van, csak nehogy piszkálják miatta. De amúgy egyébként jó
2017. jún. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló nevek:

Anissza

Denissza

Klarissza

Larissza

Melissza

Tessza

2017. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!