Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok nekem ősi, magyar...

Tudnátok nekem ősi, magyar nőneveket írni?

Figyelt kérdés
Ezeket ismerem: Csenge, Zselyke, Villő. Van egy kisfiam, Botond. Szóval a születedő kislányomnak is ilyen eredetűt keresek. Csenge van a csaladban, a másik kettő nem tetszik.

2017. jún. 30. 15:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
96%
Ja, mindenki hülye, csak te vagy helikopter.
2017. júl. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem meg az ne magyarázzon aki az alapján titulál "normális" embernek valakit hogy milyen eredetű nevet választ a saját gyerekének.

Bocs de azért mert te nagymagyar vagy, másnak még nem !!KELL!!

Nem ettől lesz valaki jó vagy rossz. Vagy attól hogy mennyi magyar mondát ismer, vagy egy olyan személyről tudja-e kicsoda, aki még a tankönyvekben sincs feltétlenül emlegetve, kivéve ha valami spec faktos tanulóról van szó.


Mielőtt másokat szólsz le inkább nézz a tükörbe te különlegesen tökéletes nagymagyar, mert a stílusod enyén is bicskanyitogató.

2017. júl. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%
Az én ikreim Hanga (Hani) és Botond (Boti). Mindenki dicséri a nevüket, én is nagyon örülök, hogy ezeket választottuk.
2017. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
37%

Rokon Botond tesója Ajna

Ovis Botond hugicája Écska

Másik ovis Botond nővére Zinka, húga Rege


régiesebb nevú kislányok a környezetünkben: Gyöngyi, Bejke, Léla

2017. júl. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
17%

történelmi tény...nevetséges.Meg az is,aki elhiszi a tömény baromságokat a finnugor rémálomról.

Hiába hazudják el a magyarok történelmét,mindig felszínre fog törni az igazság,akárhogy próbálják eltakarni "történelmi TÉNYekkel".

2017. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Azt hiszem maradunk a Rékánál :)
2017. júl. 1. 21:08
 37/41 anonim ***** válasza:
79%

#30

Ja, ha szerinted minden történelmi tény, és tudományos kutatás hazugság, ami nem azt támasztja alá, hogy nagyfarkú lovas hős tömeggyilkos a te ősöd, csak azért, mert neked ez tetszik, akkor nincs mit tenni.



:))))))))))))

2017. júl. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
79%

#35

Facepalm.


Van annak valami diszkrét bája, ha valaki attól érzi tökösebbnek magát, hogy kitalál magának egy történelmet :))))))))))))

2017. júl. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Ismerek egy testvérpárt, ott Botond a fiú és Enikő a lány.
2017. júl. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 csingilingg84 ***** válasza:
Nekem két húgom van Kincső és Hargita. :D
2017. júl. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!