Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónaposnak először készítené...

9 hónaposnak először készítenék zöldborsófőzeléket. Hogyan kell passzírozni?

Figyelt kérdés
bocsi a kérdésért, de kezdő vagyok a konyhában..:(
2010. máj. 20. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Megfozod, es utana egy szitan atnyomod. En amugy soha nem pasziroztam, hanem jol atturmixoltam a botmixerrel. Szerintem maceras a passzirozas.
2010. máj. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én turmixgéppel csinálom, de csak a borsót turmixolom, mert ha a krumplit is bele teszem, akkor elég habos lesz az állaga és a babám nem eszi meg. A krumplit csak villával szétnyomom.
2010. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát ez elég macerásnak hangzik...

és kicsi lyukú legyen a szita, igaz?

kanállal, vagy mivel nyomkodjam?

és ha sikerült átnyomni, akkor hogyan tovább?

2010. máj. 20. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kis adagot beleteszel a megfőtt zöldborsóból egy kisebb teaszűrőbe,és kiskanállal rányomva paszirozod,elég macerás.Én most akarom majd kiprobálni simán adni a 10 hónaposomnak.
2010. máj. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen kislyukú legyen,amikor pedig átnyomod a belsejét az alján lekapargatod kanállal,mert magátol nem jön le,a héjja mehet a kukába.A másik kérdésedre válaszoltam már.Utolsó vagyok
2010. máj. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fontos h passzírozd és nem turmixold,mert itt pont az a lényeg h a héjja ne kerüljön bele. ha nem akarsz vele bíbelődni, akkor add bébiételből neki.
2010. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Krumplinyomót használok hozzá.Utálom csinálni, mert nem gazdaságos.
2010. máj. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!