Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pihenőszék, autósülés használh...

Pihenőszék, autósülés használható újszülött kortól?

Figyelt kérdés

Használtan vettük a pihenőszéket is és az autósülést is, mindkettő elvileg újszülött kortól használható. Viszont egyikben sincs szűkítő és nem lehet teljesen vízszintesre fektetni a babát. Félek, nehogy ártsak a kis gerincének.


Ráadásul a kórházból a házunkig legalább 1 óra az út autóval, fogja bírni a baba?


Tapasztalatok?


2010. júl. 26. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha az van írva,hogy lehet újszülöttnek használni akkor lehet és nem ártasz ennyivel még,igaz én sem használnám az autósülést még a pihenőszéket meg nagyon fogja majd szeretni.Valahogy csak haza kell Őt vinni.

Esetleg ne autósülésbe vigyétek haza hanem babahordóba vagy mózesba.

2010. júl. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Háááát a szűkítő kell!Én utaztattam a kicsimet 3 hetesen anyuékhoz(100km),bírta,de van szűkítőnk,ami nagyon hasznos.Ő még nem tudja tartani a kis fejét tehát kényelmes is neki ha van és persze azért biztonsági szempontból se elhanyagolható,bár sose legyen baj!Szóval ha tudsz,szerezz be valahonnan.
2010. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az autósülés nem is vizszintes....
2010. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Max. a hordozó ,amíg a kórházból hazaértek !
2010. júl. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy felesleges szűkítőm. Ha érdekel írj privit, szívesen elküldöm.
2010. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerezz be kéz alól egy szűkítőt, az autóba köthető babahordozóba lehet kapni gerinckiemelőt egy kis háromszög formájú párna ami nem engedi hogy összecsússzon a baba a babahordozóba, gyakorlatilag a dereka mögé kell tenni, és kiegyenesíti a pici hátát. Keres használtan a neten
2010. júl. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!