Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bugyipelenka vagy nadrág...

Bugyipelenka vagy nadrág pelenka 13kg 82cm a fiam 10hós láthatóan az 5os pampers eppen h elviseli a 6os nagyon nagy, ki milyet használ mekkora a babája illetve tapasztalatokat irjatok?!

Figyelt kérdés
2017. júl. 4. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb. ekkora súlyra, magasságra az én fiam is, ő másfél éves. 4+-os Babylove-ot használ nappalra, 5-öst éjszakára. A 4+ Babylove kb. akkora, mint az 5-ös zöld Pampers. Szerintem az 5-ös Babylove tökéletes lenne a kisfiadra, nem óriási egyáltalán.
2017. júl. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bugyipelust a szobatisztaság elején kapott,mert azt csak le húztuk majd föl,de ha nem értünk oda se volt gond. Meg akkor se amikor 20 percenként rohangáltunk a bilire mert pisilnie kellett,de aztán még se jött és azért a nadrágpelenkánál ez már pazarlósabb mert a második vissza ragasztom rá után már kuka volt. A libero amúgy kisebb mint a pampers,kipróbálhatjátok a 6-os liberot
2017. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt a gondom nekem is. Aztán áttértem a libero up&go 6-osra,az kisebb, kevésbé lóg ha van benne valami. Meg kiváncsiságból tegnap vettem tescos bugyipelenkát, célnak tökéletesen megfelel, csak nincs rajta hátul ragasztócsík.
2017. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Libero nagyobb, az en 2 eves fiam akkora mint a 10 honaposod, 13 kg, 6 -os libero jo
2017. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a 4-es vagy 4+-os Tesco Loves Baby pelust ajánlanám, nálunk ez nagyon kényelmes és jól bírja a strapát. Magasra jön deréknál, jobban a helyén marad. Komolyan, engem meglepett, hogy anyagra, tapintásra simán van olyan jó, mint a zöld Pampers, szerintem a Liberonál puhább is, és szerintem több nedvességet bír mindkettőnél. De persze mindenkinek más válik be :)
2017. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hááát, nem tudom, nekem már az 5-ös pelenka is nagyon nagynak tűnik.

mi mindig a felső súlyhatárhoz közelítve váltottunk csak pelenkát, 13 kilósan még vígan a 4-eseket horta. igazából bő 2,5 évesen is 4-es pelust hordott, az mellett lett szobatiszta, ágytiszta, nem vettünk soha nagyobbat.


a pelus attól is lehet "rossz", hogy nagy rá.

2017. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Husos nagy hosszu babarol beszelunk mindengol kerek de megse hatalmas nagy :)
2017. júl. 4. 16:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekunk jo az 5 os libero,es az 5os gazdasagos.

13 kilo 86 centi 15 hosom van.

Mi vettunk mar 6 os liberot,nekunk is nagy.

A rossmanosat en is ajanlom,es a zold tescosat.a nagyoknal sokat hasznaltuk oket.

A rossmanosbol tudsz venni 2db ost is probanak.

A zold tescos pedig tenyleg feler a markasohoz.

2017. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lányom kb. 13 kilósan és kb. 86 centisen 2 évesen 5-ös Dada pelust hordott. Nagyon kényelmes volt, nem volt jellemző a baleset.
2017. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!