Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyi pelenka elég lesz egy...

Ennyi pelenka elég lesz egy újszülöttnek?

Figyelt kérdés

Vettünk két 80db-ost és egy 40db-ost a Pampers Premium carebol 2es méretű mind.


Szerintetek elég lesz? Vegyek 1esből is néhány darabot?

Nem lesz rá nagy a 2es? Mindenki azt mondta hogy kezdhetem a 2essel, tanácstalan vagyok :(



2017. máj. 17. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem kezdetnek elég lesz, nagyon ne tárazz be mert hamar nőnek, inkàbb ne maradjon a nyakadon. Mi 2 csomag 1-est vettünk többet nem mertünk, amikor elfogyott váltottunk is a 2-esre de még vettünk egyet az 1-esből mert jobban passzolt. Ha nektek is mégis nagy lesz még mindig tudtok venni 2-est. (3,5 kgval született a kisfiam)
2017. máj. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hat attol fugg meddig :) En babam vekonyka volt, a new born legkisebb meretu Pampers kellett neki. 2-est csak kesobb hasznaltunk.
2017. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Valahogy nyugodtabb lennék ha lenne itthon az 1esbőlmis 😀

2017. máj. 17. 11:57
 4/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok, 2700-zal szuletett a fiam, 39. hetre. A korhazban fogyott, 2400-zal hoztuk ki.
2017. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

Fiam 48 cm és 2700 g volt amikor Megszületett. 2580 g volt, amikor hazajöttünk a kórházból (időre született).

Szóval rajta lötyögött volna a 2-es pelus...


És nem érdemes 1 féléből ilyen sokat venni, mert nem tudhatod, hogy nálatok beválik-e.


Amúgy mi az, hogy elég-e??? Egyszerre 1 db kell, szóval ezt te is érzed, hogy a 160 db egy ideig biztos elég.

Gondolom nem a világ végén élsz, ahonnan havi 1x jutsz bevásarlási lehetőséghez. Szóval kevesebb is elég, feltehetően fogtok üzletbe járni ezután is...

2017. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én vennék egy 40 db-os egyeset is. A kettes is jó lesz rá, a kórházban is mindenkire azt adtak ha a csecsemősök cserélték alkalomadtán.
2017. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a baba. A miénk csak 3 kg volt születésekor. Kettest vettünk csak, de az hatalmas volt rá, állandóan kifolyt mellette a kaki. Egyest is vettünk utána, kb 50-60 db fogyott el. Mikor 3,8 kg volt akkor álltunk át a kettesre, abból megközelítőleg 90 db fogyott el. Szerintem lehet, hogy sok lesz a 200 db kettes pelus. Hamar nőnek ám. Ha gondolod, vegyetek egyesből is egy kicsi csomagot, azt hiszem van 10-20 darabos is. Még egy gondolat, ha megengeded, nekünk a pampers nem vált be és sokaktól hallottam ugyanezt, kicsattogot tőle a pici feneke, és néha még a kaki is kifoly, hiába volt jó a méret. A Libero, Happy vagy Püfies nekünk jobb volt és még olcsóbb is valamivel. Boldog babavárást.
2017. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
1-est is vettem, egy csomaggal, a kisebbik lányomnál az elég is volt mert bazi gyorsan nőtt, a nagyobbiknál abból is két csomag elfogyott, kb úgy 80 db...szerintem a kórházba vegyél egy csomaggal aztán meglátod...attól is függ mennyit kakil, mennyire folyós neki stb...a kisebb lányom napi 10 pelust megevett, a nagyobb meg hetente egyszer kakált, napi 5 pelus elég volt neki
2017. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekunk a Pampers valt be legjobban :) Az egyetlen amibol nem folyt ki semmi soha sehol :)

Elso hetekben a legkisebbet hasznaltuk, pici baba volt.

2017. máj. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szabad elore betarazni pelenkabol, mert nemtudod mi lesz jo. Nekunk a Pampers Premium Care-bol MINDEN alkalommal kifolyt a pisi, mert olyan alkatu volt a fiam.
2017. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!