Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pampers premium careböl...

A pampers premium careböl masnak is kifolyik a "tojäs"? Nalunk a gumis resz engedi att. Ismertek mas hasonlo vekony pelust?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

A Pufies nagyon jó szerintem és vékony is. Én többfélét használok, (4-es méretű zöld Pampers, Libero comfort, Pufies, sőt, vettem Dadát is arra az esetre, ha fürdés előtt fél órával bekakkant és sajnálom a drágábbat). Egyiknél sem folyik ki semmi, vagy szerencsés a babám testalkata és passzolnak rá a pelusok. :)


A Lildös Toujours pelenka is nagyon vékony, de azt csak kis méretben (1-2) használtuk. Az sem rossz pelus amúgy.

2016. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Es hol lehet kapni olyat? A zöld pampers jobb Mint a care? (am en is 4-eset hasznalok, 9.5 kg, sok pelus a combjaba väg)
2016. aug. 26. 12:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is épp akartam kiírni kérdést erről a pelusról, nálunk a hátán folyik ki egy egy jó nagy anyatejes rottyantás. Ugye nem is gumis a dereka, és a tetejénél a felső 4-5cm már csak az a vékony anyag, nincs is benne nedvszívó rész, szerintem ezért folyik ki nekünk. A zöld Pampers majdnem végig olyan nedvszívó a derekánál.

Nem lehet, hogy nem jó rá a méret, nagy még, és eláll a combjánál?

2016. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De a kissebb vagja a combjat, meg rövid is... Igen a hatan is folyik ha nem veszem eszre idöbe... Szerintem akkor az anyatejes szeklet lehet tul hig nalunk is... Megprobalom beszerezni en is ezt a szerbet.
2016. aug. 26. 13:07
 5/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


A Pufies-t Emagon lehet venni kizárólag, viszont ingyen szállítanak házhoz. Nagyon szeretem őket. Majdnem mindig akciós a Pufies, 4 hétből szerintem 3-on le van árazva, csak akkor szabad venni, különben drága. Most is épp jó áron van. :)


[link]


A zöld a Pampers középső kategóriájú pelusa, a sárga nem valami jó, a fehér, amit ti használtok, elvileg a prémiumja, ahogy a neve is mutatja. Az is legdrágább. De ettől nem biztos, hogy nektek ez illeszkedik a legjobban, ki kell próbálni több márkát, tényleg.

2016. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a Pufies kedvelok taborahoz! :-D

Nagyon jo pelus, nagyon jo aron!

A premium careben kezdek csalodni. Most vettem egy csomaggal a Pufies melle, es vhogy nem tetszik. Reggelre iszonyat pisi szaga lesz a babamnak es vhogy olyan erzete van, mintha at lenne azva.

Zold pamperst hasznalok amugy leginkabb.

A Pufies szamomra egyenrangu minosegben a zold pamperssel.

2016. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen pisiszag is jatszik nalunk is a premium care-nel, de gondolom az a szellözöttsege miatt...
2016. aug. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!