Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tud pukizni a babám?

Nem tud pukizni a babám?

Figyelt kérdés
3 hetes és nem tud pukizni szegényem.Nagyon mohon szopizik,etetés közben is meg kell állni 3*-4* büfizni és természetesen etetés után is alapos büfiztetés.De fájdogál a pocakja,mert nem tud pukizni.Még egyszer sem hallottam pukizni,pedig barátnőm 5 hetes kislánya olyanokat rotyogtat,hogy csak na!És nem is fáj a hasa.De az enyém borzasztó hasfájós,mert nem tud pukizni.Hogyan tudna pukizni?Tényleg a pukitól fáj a hasa?(mert én nem eszek semmi puffasztót.)

2017. júl. 4. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy kis has simogatás körkörösen és persze NEM erősen - megmozgatja a beleket és segíthet. Ahogy a tornáztatás szintén gyengéden. Sok szakis videó van erről, de amúgy a lényeg, hogy gyengén úgy legyen megmozgatva picit, hogy a pocakja, a belei kicsit "helyezkedjenek".

Másik lehetőség a meleg, nem forró meggymag párna pocakra.


Saját tapasztalat: nekünk a szoros de nem fullasztó pólyázás (sima kendővel ha nincs más) vált be ahol közel magzatpózban tud pihenni egy fél órát mondjuk.

Illetve az Espumisan cseppek. Nem vagyunk gyógyszer pártiak, úgyhogy ez a végső megoldás volt.

2017. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szélcsőnek nézz utána, ha nem ellenzed az ilyesmit, akkor segítene.
2017. júl. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tornával, simogatással tudsz segíteni neki ha ezek nem elegendők akkor esetleg szélcső. Rossmanban pont ma láttam 1200.- ,nem egy nagy összeg és a baba is jobban fogja magát érezni :)
2017. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!