Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes babám hasfájós,...

Egy hetes babám hasfájós, szegénykém nem tud pukizni sem, az édeskömény nem használ, most ánizzsal akarok próbálkozni, hogyan kell elkészíteni neki? Lehet ízesíteni cukorral és citromlével?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Vigyázz az édesköménnyel és az ánizzsal is, mert mindkettő puffaszthat. Az én kislányomnak mindkettőtől jobban fájt a hasa. Tejszaporító teát sem ihattam. Én nem adnék neki sem cukrot, sem citromot. A citromot az én gyomrom sem bírj, hát még egy ilyen picié. Nálunk az infacol vált be. Nem szívódik fel a bélben, ezért nincs is mellékhatása. Nekem teljesen el kellett hagynom a tejtermékek fogyasztását is, mert attól is fájt a pocija, de szerencsére nem lett tejallergiás. Figyeld a babádat és rájössz majd, hogy mitől fáj a hasa.
2009. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tyukanyolight ***** válasza:
Mi csak az Infacol-lal próbálkoztuk, és be is jött. Masszírozni próbáltam, és tornázgattunk, kb 1 hónapig tartott. A büfizés megtanulása ugyan nagy feladat volt, de azóta szinte nincs is gondunk. A köményről és az ánizsról én is így tudom, hogy puffaszt.
2009. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!