Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes tápszeres babátok...

3hetes tápszeres babátok mennyit evett?

Figyelt kérdés
3hetes a babám 2napig csak sírt és nem tudtam mi lehet vele olyan volt mintha éhes lenne, de védőnő azt mondta 90ml-nel többet ne adjak neki,tegnap este megelègeltem hogy keservesen sír és 120ml tápszert adtam neki mondván ha nem éhes úgy sem eszi meg, erre megette sírás nincs és 4orat aludt tőle,eleve 3700gramm volt a születésekor most kB 4-4.5kg
2017. júl. 5. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kell az ostoba vedonore hallgatni, te vagy az anyja, te tudod a legjobban, annyit adj amennyivel jol erzi magat.
2017. júl. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tényleg a babádra hallgass. Ő tudja mennyi kell neki. Ha 300 ml-t akarnál a torkán "lenyomni", azt se tudnád, mert kiköpné vagy később kibukná.

Szóval igen.

A fiam is hamar 100 ml fölé került ebben az időben. Én akkor emeltem az adagját, amikor látható volt, hogy a kaja vége után sírni kezdett, kért volna még. Egyértelmű jelei vannak. Amúgy azt is megpróbálhatod, hogy két evés között pár korty baba vizet adsz neki, hátha a szomja miatt is sír.


Amúgy egyedül akkor nem emeltem az adagot, amikor látható volt, hogy enne még, de az a pár ml plusz MINDIG kijött belőle, a gyomra nem tudta befogadni, folyamatosan bukott utána. Ahogy megtartottam az addigi adagját, nem bukott utána.

2017. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pont ma volt és mondta, hogy 3hetesnek sok a 120ml, tudja hogy sír de probaljak nem adni neki ennyit, mondtam neki, hogy láthatóan éhes és hogy visít még kaja után mert láthatóan kéri még, úgyhogy adom neki, nem bukja ki és alszik is utána..

Köszönöm a válaszotokat :)

2017. júl. 5. 12:45
 4/4 A kérdező kommentje:
Kap vizet is :)
2017. júl. 5. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!