Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapoa a babám, és nem...

10 hónapoa a babám, és nem eszi meg a tejpépet már két hónapja! Ti mit adtok neki fehérje pótlás képpen! Húst?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Enyém nem eszik pépet, mert még anyatejet kap, ő 11 hónapos. Tápszeres? Egyébként natúr joghurt, túró, hús.
2010. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
visszakérdezek! ha a pépet nem eszi és húst még nem adtál neki, akkor eddig mit adtál neki ami fehérje?
2010. máj. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem. Az elmúlt 2 hónapban mit kapott?
2010. máj. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy 10 hónapos babának még szüksége van a tápszerre, vagy anyatejre, és már húst régóta adhatsz/adhatnál Neki. A tejpép CSAK egy lehetőség, nem egy olyan fontos táplálék, mint az előbb említettek.
2010. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 21 hónapos és soha életében nem kapott tejpépet. Vagy szopott vagy pedig tápszert kapott. 8 hónapos kora óta húst is eszik. A tejpép csak egy alternatíva, nem lesz baja ha nem kap.
2010. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia mi 8 hós korunk óta esszük a baba joghurtokat baba pudingot turót joghurtot gyümölccsel.De a hus is fontos lenne
2010. máj. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!