Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hete császároztak....

Három hete császároztak. Normális, hogy nagyon fáj a sebem, és délutánra az egész hasfalam? Sőt a köldököm környéke is bekeményedik? Ez 4 napja tünt fel.

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Na akkor most ezt a választ elolvasod, aztán szépen beülsz az autóba vagy megkérsz valakit és azonnal elmész egy orvoshoz. VILÁGOS!!!!!!!!! AZONNAL!!!!!!!!!!
2010. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon remélem hogy már úton vagy, mí így ismeretlenül is drukkolunk hogy elindulj.
2010. máj. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is irány a doki, bár én 3 hónapig voltam így, és azt mondták minden ok, de a dokim is azt mondta, hogy minden tünetnél menjek vissza.
2010. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
elmentél?:)remélem minden rendben van!
2010. máj. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
A sebem nekem ilyenkor már nem fájt, viszont a köldöknél a keménységet én is éreztem. És néha a hasfalam is bekeményedett. Nekem annyit mondott a dokim, hogy csak húzódik vissza a méh, nem volt semmi baj, egy idő után megszűnt.
2010. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Nekem még hetekig fájt a seb,igaz kivágtak a hasfalamból is,ezért az én esetem kicsit komplikáltabb.

Szerintem normális,hogy még fáj illetve keményedik,de biztos ami biztos mutasd meg magad a dokidnak

2010. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
4 napja fáj jobban. Sajnos csak most tudtam elolvasni a válaszokat, ugyanis a pici lányom egész délután ölben és cicin volt, fájt a hasa(egyedül voltam vele). Mostmár nyugottan alszik, én meg holnap megyek dokihoz. Köszi a válaszokat.
2010. máj. 21. 01:21
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
Írj, hogy mi volt!
2010. máj. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!