Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyerekek, te jó ég! 8 hónapja...

Gyerekek, te jó ég! 8 hónapja császároztak, és megint babát várok! Tudtok esetleg valamit a rizikókról, vagy van/volt hasonló helyzetben? Milyen lesz a 2 kicsivel?

Figyelt kérdés
Kicsit biztassatok kérlek!
2010. jan. 25. 07:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én csak arra tudok gondolni, hogy pocakosan nem tesz jót ha esetleg cipelned kell a nagyobbikat...de sokan csinálták már végig, úgyhogy szerintem nem lesz gond :)


Sok boldogságot és jó babavárást!


U.I. Én pont a fizikai része miatt nem vállalok még másodikat, pedig már nagyon szeretném...

2010. jan. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Kell testvérbabakocsi,ki tudom hordani,mi lesz most??
2010. jan. 25. 07:54
 3/25 A kérdező kommentje:
Köszi,igen,attol én is félek,már most nagyon nehéz emelgetni a másikat...
2010. jan. 25. 07:55
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Sürgösen beszélj az orvossal, a kockázatol csak ott tudsz felvilágositást kapni.

Mindenképpen hordjál terheshasfüzöt, mert az elözö császár miatt kevésbé terhelhetö a hasad.

A nagyobb gyerek miatt nem kell izgulni, kevesebbet emelgeted, csak akkor, ha muszáj - és nincs vele semmi baj. Pelenkázni lehet a szönyegen is, sok mindent meg lehet oldani emelés nélkül.

2010. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok:)

Én nem jártam így,de úgy tudom,hogy vannak különböző hastartók,érdeklődj utána,hátha segít.Emelgetni úgyis kell a nagyobbat,de lehet,hogy nem lesz az izmaidnak olyan megterhelő.testvérkocsit vagy ikerkocsit vegyetek.És ne aggódj,sikerülni fog!!!

2010. jan. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is gratulálok neked:)

Én is 8 hónapja szültem császárral, és a dokim azt mondta, hogy ha tervezünk kistesót, akkor már próbálkozhatunk vele. De te is mindenképp beszélj a dokiddal!

Minden jót, vigyázz magadra!

2010. jan. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást,de még lenne itt valami...az első gondolatom az volt hogy nem tartom meg,mert mult héten derült ki hogy a párom szerelmes smseket küldözgetett valakinek,aki csak a "lelki társa"...megbeszéltük,aztmondta csak engem akar,mindent megtesz,akarja a babát,de nem tudom,valami nagyon összeomlott bennem.. félek hogy ha megint lesz egy kicsit rosszabb időszakunk,mi lesz akkor...félek hogy elveszitem,félek a 2 gyerektől,igy ias volt egy kis depim a bezártságtol,,kötöttségektől,ti mit tennétek?
2010. jan. 25. 08:17
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

jaj-jaj

még testileg könnyebben megleszel, de lelkileg már kevésbé.

Szerintem az a legfontosabb, hogy ülj le a pároddal megbeszélni a dolgokat, majd utána irány a dokihoz.

Kívánom, hogy minden rendben menjen és boldog kis család legyetek!

2010. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük,ő mindenképpen akarja,de ami azt illeti az első terhesség is eléggé megviselt minket,mert hát ugy néha elég hisztis voltam,és akkor is többször emlegette hogy valaki költözzönpedig az első tervezett baba volt.
2010. jan. 25. 08:29
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
hát én azért elgondolkodnék,nem akarlak lebeszélni semmiről de ha 8 hónapos akkor még most jön a java az enyém 11 hónapos de rendesen elfáradok mellette estére. én biztos nem vállalnám most rögtön a következőt mellette.csak ha van segítséged akire mindig tudsz számítani.na meg a párod hát ezt a dolgot rendezni kell minél elöbb.
2010. jan. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!