Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valtozott a babatok bőrszíne...

Valtozott a babatok bőrszíne születése után? Nekem kreol borom van, a gyerek apjának fehér. A lányom hófehér, most 7 hetes és érdekelne, hogy fog-e változni a bőrszíne.

Figyelt kérdés

Ha változott, mennyi időn belül változott meg? És érdekelne a szemszin is :) tudom, sokan kérdeztek már, megunhatatlan kérdés...

Miből lehet észrevenni, hogy barna, vagy kék/zöld szeme lesz a babának? Van valami konkrét ismertetőjele?

Köszönöm a válaszokat!



2017. júl. 8. 20:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

@21:44

Koszi, mar elegge el voltam keseredve. Annyi baja van az apjanak a borevel, rengeteget kinlodik vele, remelem, hogy az en boromet orokolte a lanyom.

2017. júl. 8. 22:31
 12/15 A kérdező kommentje:

@22:29

Igazad van, inkabb dogoltem volna meg :D.

2017. júl. 8. 22:34
 13/15 anonim ***** válasza:

Tehát egy az egybe rad hasonlítson? Vicces vagy.

Az én fiam szeme kék volt sokáig, egészen rikító kék, aztán egyik napról a másikra bezoldult. Semmi előjele nem volt.

2017. júl. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Pedig a rikító kék gyönyörű, a noveremnek is olyan a szeme, a haja meg sötét barna, a bore hófehér. Nagyon szép lány.

Eddig is tudtam, hogy jópofa vagyok, ahogyan azt is, hogy idegen emberek rosszindulatú megjegyzéseit ne vegyem magamra:)

Köszi, tok jól vagyok!

2017. júl. 9. 20:12
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal közepes borszinuek vagyunk, tehát nem kreol és nem malacrozsaszin. A fiamnak ehhez képest olyan fekete volt a haja is meg a bőre is, mint egy kis Lakatosnak : D Állítólag férjem mamája volt ilyen kreol, őt is folyton cigónak nézték. A szeme szürke volt, a haja és a bőre fekete. Mikor hazajottunk, 3 nap, a szemei kitisztultak, bebarnultak, a haja se volt olyan hollofekete, inkább barna. A másik bőre még mindign elég kreol (másfél éves) de közel se annyira mint mikor megszuletett. A haja meg a tetejébe kiszőkült : D nem az a tejfelszőke, hanem szőkésbarna.
2017. júl. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!