Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A kisfiam már csak éjszaka...

A kisfiam már csak éjszaka szopizik,de ha átalussza az éjszakát akkor ez is kimarad,10 hós van még tejem de nem sok ilyenkor mi a teendő?Ha itt a vége, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha akarod még szoptatni,akor próbáld alvás elött...

Az e´n lányom is szopizik és 12 hónapos lessz.

2009. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
SZIA,az en lanyom 1 eves meg mindig szopik,van amikor ejszaka 4szer is,ilyenkor sem a cumit se a cumisüveget nem veszi a szajaba,nem tudom kesöbb mit csinalok.ha nincs tej ne aggodj tapszert nyugodtan adhatsz.a tej sem olcsobb minden nap frissen venni. nem tudok kerdest irni,az uj kerdesnel nem veszi be,mit csinaljak?
2009. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló: miért nem veszi be? Hogy nem tudsz kérdést feltenni? Ide?Nem értem..lenne kérdésed és nem tudod hova írni? Ellenőrízték már a mailcímedet? Nem lehet, hogy azt kéri és azért nem?


Kérdező: akkor itt a vége a szopizásnak és szépen lassan elapad majd magától a tejed. Ügyes kisbabád van, de szerintem egy éves koráig azért még kínáld meg cicivel éjszaka is,aztán pedig ha felkel, így ahogy írod: hébe-hóba, akkor próbáld vízzel megitatni vagy teával.

2009. jan. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!!!!!
2009. jan. 21. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!