Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ennyire elborultan...

Hogy lehet ennyire elborultan gyereket akarni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=uhJg90q1TqU

Nem értem, az ilyen embereknek egyáltalán nincs élete, és semmi más nem számít, csak a gyerekszülés? Én mondjuk eleve nem értem, hiszen nem akarok gyereket, de tényleg elképzelni sem tudom ezt. A társa kicsit sem számít? És mindenkinek vele együtt kellene rinyálni minden hónapban, hogy jahajj megint nem vagyok terhes?


2017. júl. 9. 22:31
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Csak nézz körül a gyerekvállalás kategóriába a kérdések 80% ilyen emberektől jön. Az ilyet én pszichológushoz küldeném.
2017. júl. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is eljött az a pillanat amikor gyereket akartam, mindenáron. Úgy éreztem, hogy üres az életem nélküle, nincs kinek átadjam azt amit tapasztaltam, nincs kinek egyengessem az útját, nincs kire büszke legyek és lássam ahogy felnő, olyan ember lesz belőle amilyenné neveltem. Igaz, ott volt és van is mellettem a párom, akit szeretek, de egy gyerek más fajta szeretet.
2017. júl. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, ez mese! Hétfejű sárkányok sincsenek meg manók se!

Mellesleg mégis hogy képzeled: nézzünk meg egy 40 perces filmet csak azért, hogy válaszoljunk a kérdésedre?!!

2017. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki akarja, megnézheti, bár az első 2-3 percben benne van a lényeg. Meg a leírásban is.
2017. júl. 10. 00:25
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező,egy jó tanács.

Ilyen színvonalú műsorokat soha ne nézz.


Egyébként meg pszichológia.

Van akinek ez az életcélja.

Van,akink ez jelenti a nőiességét,és ha nem sikerül teherbe esnie,akkor úgy érzi,hogy kudarcot vallott.

Van,aki a párkapcsolatát félti.

Ez mind pszichológia.

HA érdekel,akkor olvass pszichológiai könyveket,csak egy dologra figyelj,te kívülről lehet,hogy nagyon jól tudod,hogy ez így nem jó,viszont aki ezt megéli,az nem kívülről látja az eseményeket.

2017. júl. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Figyu kérdező. Az éjjel-nappal Budapest, meg az ilyen f*$ sorozatok NEM A VALÓSÁG!!!
2017. júl. 10. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk ugyan hamar összejött a baba. De hidd el, hogy nagyon bele lehet ebbe bolondulni, ha sorozatosan kudarc ér.
2017. júl. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Neked még nem mondták, hogy ez egy kitalált történet, és színészek játsszák el, amit a műsorban látsz?????
2017. júl. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Úgy lehet, hogy valaki bármit megadna a babáért. Főleg az, akinek azt mondták, hogy esélyes a meddőségre...
2017. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

Én elkezdtem nézni, de nagyon idegesít, hogy több ponton életszerűtlen, így még 10 percet sem tudtam megnézni, de végig fogom nézni.


Nekünk több év küzdés után lombikkal lett babánk. Mindent megtettünk érte, volt amikor kiboroltunk, volt amikor magunka zuhantunk, de mindig együtt. Ráadásul nem csak erről szólt az életünk, bár mindig jelen volt.

2017. júl. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!