Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy hagyhatja valaki a...

Hogy hagyhatja valaki a gyerekét a tűző napon az autóban?

Figyelt kérdés
A híradóban szinte minden héten látni egy ilyen esetet.Számomra annyira hihetetlen...hogyan lehet egy gyermekről megfeledkezni?

2017. jún. 20. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ostobák,felelőtlenek azért.

Nem elfelejtik, fóti bevásárlóközpontba hagyott 2 éves kisgyerek anyukája azt nyilatkozta nem akarta felébreszteni. Kint 30 fok volt..

Ilyet én is bezárnám egy autóba de ki már nem engedném többet, 10 perc alatt 45 fokra melegszik egy autó.

2017. jún. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

volt olyan eset is amikor szó szerint elfelejtette az apuka hogy nem rakta ki a gyereket a bölcsibe..hanem az autóba fejtette.. na ez mindennél sokkolóbb!!

Én sem tudom fel fogni hogy képes a szülő ilyen melegben (vagy bármikor) gyereket/állatot a kocsiban hagyni

2017. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szörnyű!elképzelni sem tudon tényleg!Ennyire buták legyenek?!

Igen a bölcsődei apukás sztorira emlékszem :/ egyszerűen felelőtlennek az emberek :(

2017. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve azt nem értem, hogy bármikor hogy lehet egy gyereket a kocsiban hagyni. Az mindegy, hogy tél vagy nyár. Nem hagyunk kocsiban gyereket. Szerintem.
2017. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pedig van ilyen es nem butasagrol.van szó, csak az agy egy védekező mechanizmusárol, amikor a faradtság miatt robotpilotauzemmodra kapcsol, megtrefal, hogy mar elintezted, de kozben nem. Es egy amerikai statisztika szerint a legtobb autoban fwlejtos sztori csutortok-penteki napokon tortenik. Azaz a hét vege fele faradnak.

Sajnos sokszor csk egy hulye pillnat miatt van pl. volt eset, mikor masik autoval mentek es nem elol, hanem hatul volt a gyerekules es mire odaertek az uticelhoz anyuka odanezett, ja nem nala van a gyerekules, akkor a gyerek se, ja tenyleg es kiszallt. Gyerwk aludt, nem mukkant, ő meg hullfaradt volt es rohant valahova. Persze ha valaki szandekosan hagyja, mert hogy csak 5 percre ugrom be a bótba...akkor meg inkabb ideje lenne az embereknek a bifidus reklam helyett hőguta reklamot nyomni...

2022. jún. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!