Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, milyen gyakorlatokkal...

Hogyan, milyen gyakorlatokkal tudnám eltüntetni az úszógumimat? A futás erre is jó?

Figyelt kérdés
10 hónapos a babám,igaz még napi 3-szor és éjjel 2-szer szopizik,de van egy kis felesleg a hasamon,a derekamon,amit szeretnék nyárra eltüntetni.napi 2-szer általában reggel és este csinálok 100 felülést+100hasprést,de nem igazán van eredménye.milyen egyéb gyakorlat van ami erre a területre jó?igazándiból a hasam alja a kritikus..
2010. máj. 21. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem semmi nem segít... :-((((

Járok konditerembe, futópadra, hasgépre, mindenféle "koncentrált" eszközre, de semmi hatása...

Löttyedt, lógós a hasam, és a derekamról sem tűnik el az a petyhüdt, lógós, laza "úszógumi".

Szóval én is kíváncsian várok valami tuti "receptet"...

2010. máj. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A futás jó, bár lehet,hogy hamarabb fogysz máshonnan,mint a derekadról, de onnan is fog lemenni. Ne csak hasprést csinálj és felülést, hanem derékgyakorlatokat is és oldalsó hasizom gyakorlatokat is. A legolcsóbb, ha veszel egy norbi dvd-t és arra tornázol otthon.
2010. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem azt javasolta mindenki,h mig szopik a baba ne fussak és ne végezzek más megterhelő,izzadással járó gyarkorlatot sem,mert a felszabaduló méreganyagok kiválasztódnak a tejben,igy a baba azt is megeszi!

Pedig én is szeretnék még fogyni!

2010. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!