Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék keresztelő ruhát...

Hol tudnék keresztelő ruhát venni a 11 hónapos kisfiamnak elérhető áron Budapesten, Veszprém, Pest, ill. Fejér megyében?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom,pontosan milyen árban gondolkodsz,én ilyet néztem ki esküvőre a kisfiamnak,ha mindent összeadsz,talán nem olyan vészes..

[link]

ez a kedvencem,de ez már drágább:(((

[link]

2010. máj. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hello

Én a napokban láttam a H&M-ben, bár kislány ruha volt, de ott nagyon sok szép, változatos, elérhető árú ruha van. Az elegánstól a sportosig mindenféle.

A camponában (XXII. ker.) van H&M, máshol én nem tudok, bár én nem ismerem Bp-et.

2010. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

...hát nekem a 8000Ft erre az 1 alkalomra elég húzósnak tűnik. Max. 5000-ig mennék el.

Azért köszi!

2010. máj. 21. 11:45
 4/5 anonim válasza:
Lehel téri csarnokban a mozgólépcső mellett van egy babaruha bolt, ott voltam én eladó, tudom, hogy ott van, és ötezer alatt, vagy körül, tipus függő. aranyos szép lengyel cuccok, szerettem ott dolgozni.
2010. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jah, fontos, vasárnap, hétfőn zárva tart
2010. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!